Formalizada Suministros

Subministrament d’equipament informàtic per a l’IDIAPJGol.

Expediente: 39/2026_EQUIP_INF

Subministrament d’equipament informàtic per a la fundació Institut Universitari per a la recerca a l'Atenció Primària de Salut Jordi Gol i Gurina (IDIAPJGol).

59.750
Presupuesto base
9.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 14:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 12 jun 2026
Anuncio de Formalización 12 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 jun 2026, 10:14

Más licitaciones de Fundació Institut Universitari de Recerca per a l'Atenció Primària de la Salut Jordi Gol i Gurina