Formalizada Servicios

Servei de manteniment i suport del software de gestió integral de recerca, i producció científica Fundanet implementat a la Fundació Institut universitari per a la recerca a l’atenció primària de salut Jordi Gol i Gurina (IDIAPJGol).

Expediente: 38/2026_MantSoftwareGestió_PNSP

Servei de manteniment i suport post-implantació de les llicències del software de gestió integral de recerca, i producció científica Fundanet implementat a la Fundació Institut universitari per a la recerca a l’atenció primària de salut Jordi Gol i Gurina (IDIAPJGol)

89.595
Presupuesto base
89.595
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
19 mar 2026, 07:44

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 mar 2026
Anuncio de Pliegos 19 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 mar 2026
Anuncio de Formalización 19 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 mar 2026, 06:33