Servei i d'organització de les estades i cursos de llengua anglesa de les beques de la modalitat A
Expediente: 1/2025
Prestació del servei d'organització i realització de les estades i cursos de llengua anglesa a Catalunya, Gran Bretanya, Irlanda, Estats Units o el Canadà, per a les beques de de la modalitat \A\ de la fundació.
145.000€
Presupuesto base
145.000€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Catalunya (Cataluña)
- Publicación
- 22 may 2025, 17:47
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
22 may 2025
Anuncio de Pliegos
22 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
20 may 2025
Anuncio de Formalización
22 may 2025
Más licitaciones de Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès
Formalizada
1/2026
Servei d'organització de les estades i cursos de llengua anglesa de les estades d'estiu de la modalitat A de beques de la Fundació
145.000 €
Formalizada
1/2026
Servei d'organització i realització de les estades i cursos en llengua anglesa a Catalunya, Gran Bretanya, Irlanda, Estats Units o Canadà, corresponents a les beques de la modalitat "A" (estades d'estiu) de la Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès
145.000 €
Formalizada
2/2025
Auditoria Fundació 2024-2028
28.316 €