Formalizada Servicios

Servei d'organització i realització de les estades i cursos en llengua anglesa a Catalunya, Gran Bretanya, Irlanda, Estats Units o Canadà, corresponents a les beques de la modalitat "A" (estades d'estiu) de la Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès

Expediente: 1/2026

Contrato de servicios formalizado por Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 80580000. Adjudicado el 19 may 2026 a British Summer Experiences SL. Se recibieron 2 ofertas.

145.000
Presupuesto base
145.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
80580000
Publicación
4 mar 2026, 17:39
Fecha límite
4 mar 2026, 20:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
British Summer Experiences SL
NIF
B66183237
Importe
144.346
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 4 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 may 2026, 04:22

Más licitaciones de Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès