Servei d'organització de les estades i cursos de llengua anglesa de les estades d'estiu de la modalitat A de beques de la Fundació
Expediente: 1/2026
Servei d'organització i realització de les estades i cursos en llengua anglesa a Catalunya, Gran Bretanya, Irlanda, Estats Units o Canadà, corresponents a les beques de la modalitat A (estades d'estiu) de la Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès
145.000€
Presupuesto base
145.000€
Valor estimado
Detalles
- Procedimiento
- Abierto
- Lugar de ejecución
- Catalunya (Cataluña)
- Publicación
- 30 mar 2026, 18:14
Organismo contratante
Estado del procedimiento
Anuncio de Licitación
30 mar 2026
Anuncio de Pliegos
30 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
30 mar 2026
Anuncio de Formalización
19 may 2026
Más licitaciones de Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès
Formalizada
1/2026
Servei d'organització i realització de les estades i cursos en llengua anglesa a Catalunya, Gran Bretanya, Irlanda, Estats Units o Canadà, corresponents a les beques de la modalitat "A" (estades d'estiu) de la Fundació Catalana per a l'Ensenyament de l'Idioma Anglès i l'Educació en Anglès
145.000 €
Formalizada
2/2025
Auditoria Fundació 2024-2028
28.316 €
Formalizada
1/2025
Servei i d'organització de les estades i cursos de llengua anglesa de les beques de la modalitat A
145.000 €