En evaluacion Servicios

Servei gestió presència digital i allotjament servidors

Expediente: CTFC-2026-34

Contrato de servicios en evaluación por Consorci Centre de Ciència i Tecnologia Forestal de Catalunya en Lleida. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 5 años. Categoría CPV 72222300.

150.000
Presupuesto base
173.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
72222300
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:29
Fecha límite
19 mar 2026, 00:59
Duración
5 años
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 19 mar 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 abr 2026, 19:00

Mismo sector y zona (72 en Lleida)

Abierta 2026SER81

Servei d’implantació, migració de dades i manteniment del sistema de gestió de persones de la Universitat de Lleida per part de la unitat de Sistemes d’Informació i Comunicacions (SIC) de la UdL

1.000.000 €

Abierta 2025/65-3302

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) té per objecte la selecció proveïdors amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc de l’SDA, l’objecte dels quals és el subministrament de llicències informàtiques i el manteniment i evolutius de les llicències de la Diputació de Lleida.

Abierta 3679/2025

El objeto del sistema dinámico de adquisición (en lo sucesivo *SDA), es la selección de empresas con las capacidades técnicas y materiales suficientes que podrán participar en las licitaciones para la adjudicación de los contratos específicos en el marco del *SDA, el objeto de los cuales es el suministro de licencias informáticas y las actualizaciones y las mejoras del software existente y el suministro de las licencias informáticas en régimen de derecho de uso del Ayuntamiento de Alcarràs.

Formalizada 1069/2026_

Prestació del servei de subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT, incloent-hi l’accés a les seves aplicacions associades, en particular el sistema de comptabilitat CGAP.

28.520 €

Formalizada 001/2026/30/I264

L’objecte del contracte es basa en la revisió, actualització, valoració i digitalització de l’Inventari General de béns, drets i obligacions que conformen el patrimoni dels següents ens, sigui quina sigui la seva naturalesa i el títol d’adquisició o ús:  Inventari consolidat de l’Ajuntament de Tàrrega, que inclou: a) L’inventari del propi Ajuntament. b) Inventari de l’Entitat pública empresarial local (EPEL) Fira del Teatre al Carrer c) Inventari de la Societat Urbanística Municipal de Tàrrega d’Habitatge Social, SL (SUMTA, SL) d) Inventari de l’Entitat Municipal Descentralitzada del Talladell (EMD del Talladell). Les prestacions objecte del contracte es duran a terme de conformitat amb allò establert en el Plec de prescripcions tècniques.

8.000 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0015

El contracte inclou els següents serveis: • SERVEI DE MENTORIES La prestació del servei per a la realització de mentories individualitzades i personalitzades per la transformació digital a empreses del municipi de Lleida. El servei consistirà en la realització d’un total de 500 hores de mentoria a un total de 30 empreses, tal i com s’especifica a la clàusula 3 del plec de prescripcions tècniques i a continuació: • Empreses que no hagin participat en edicions anteriors del programa PITD de l’Ajuntament de Lleida: el servei es realitzarà a un total de 20 empreses i inclourà 20 hores de mentoria a cada empresa. • Empreses que hagin participat en edicions anteriors del programa PITD de l’Ajuntament de Lleida: el servei es realitzarà a un total de 10 empreses i inclourà 10 hores de mentoria a cada empresa. El servei s’adreça exclusivament a la següent tipologia d’empreses: a) sense persones assalariades, b) amb un màxim de 10 persones assalariades (micropimes). • SERVEI D’ASSESSORAMENT (“Consultori digital”) La prestació del servei per a la realització de sessions d’assessorament tecnològic empreses (“Consultori digital”). El servei consistirà en la realització d’un total de 80 hores de sessions d’assessorament (“Consultori digital”). Les sessions d’assessorament tindran una durada estimada d’entre 1 i 2 hores, essent la durada màxima de les sessions de 2 hores, i s’hauran de realitzar un mínim de 40 assistències o sessions, tal i com s’especifica a la clàusula 3 del plec de prescripcions tècniques. El servei s’adreça exclusivament a persones emprenedores i ala següent tipologia d’empreses: a) sense persones assalariades, b) amb un màxim de 50 persones assalariades (petites empreses).

26.100 €

Formalizada 2026/55-2863

Contractació del manteniment i suport del programa informàtic GERAPLI per a la Diputació de Lleida, per procediment Negociat sense publicitat.

54.300 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0011

L’objecte del és la contractació de la renovació dels care pack’s (extensions de garantia) necessaris del fabricant HPE (Hewlett Packard Enterprise) per a tots els productes que conformen la instraestructura on-premise de l’Ajuntament de Lleida. Les màquines sobre les que es contracten els care packs estan especificades en el PPT mitjançant els seus números de sèrie. Certificats HP requerits: • Compute Platinum Partner • Managed Services Partner • Support Services Partner • Customer Success Partner • HPE Data Protection & Disaster Recovery Solutions • HPE Partner Ready Delivery: HPE ProLiant servers.

57.112 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0003

Aquesta licitació té per objecte la contractació de subministrament d’una eina informàtica de gestió integral de les ajudes per a la cobertura de les necessitats bàsiques (aliments en espècies, targetes moneder/CONVO, programa Bàsico o ajuts en efectiu) per als Serveis Socials Municipals en coordinació amb entitats socials, així com el servei d’implantació, manteniment, formació, actualització i suport. El programari que es requereix, haurà d’oferir-se mitjançant una solució en el núvol en modalitat SaaS (Software as a Service), garantint un control eficient, automatitzat i segur dels processos vinculats a: • la prescripció del recurs a les persones usuàries/famílies, • el repartiment/assignació des de les entitats col·laboradores, • la gestió diària d’estoc i administrativa, • el seguiment de la utilització de recursos per millorar l’eficiència, • la generació de documentació.

18.105 €

Formalizada 1069/2026

Subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT, incloent-hi l’accés a les seves aplicacions associades, en particular el sistema de comptabilitat CGAP.

51.640 €

Más licitaciones de Consorci Centre de Ciència i Tecnologia Forestal de Catalunya