Formalizada Servicios

Subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT (sistema de comptabilitat CGAP)

Expediente: 1069/2026_

Prestació del servei de subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT, incloent-hi l’accés a les seves aplicacions associades, en particular el sistema de comptabilitat CGAP.

28.520
Presupuesto base
28.520
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Vielha e Mijaran, Lleida (Cataluña)
Publicación
28 ago 2026, 10:06

Organismo contratante

Ajuntament de Vielha e Mijaran

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 ago 2026
Anuncio de Pliegos 28 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 ago 2026
Anuncio de Formalización 31 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:12

Más licitaciones de Ajuntament de Vielha e Mijaran

En la misma provincia (Lleida)

Abierta 1595/2026

Servei de menjador escolar de l’escola Espluga de Serra, curs 2026-2027

25.957 €

Abierta 001/2026/7202/I266

L’objecte del present contracte és el subministrament i instal·lació de la climatització de la Biblioteca Pública de Tàrrega, mitjançant la substitució dels equips existents per nous sistemes d’alta eficiència energètica, concretament el subministrament de 6 equips independents segons les disposicions previstes a la pàg. 20 i ss del projecte

209.081 €

Abierta 001/2026/7506/I261

1. Constitueix l’objecte del contracte l’execució de les obres corresponents al Projecte per a la renovació del sistema de control als CCMs de l’EDAR de Tàrrega, aprovat definitivament per la Junta de Govern Local, d’acord amb les determinacions, prescripcions, plànols, pressupost i resta de documents que integren el projecte. 2. L’actuació comprèn, entre d’altres: • la substitució del sistema de control existent; • la renovació dels autòmats programables (PLC); • la implantació d’una arquitectura redundant d’alta disponibilitat; • la renovació de la xarxa de comunicacions mitjançant fibra òptica; • la implantació del sistema de supervisió, control i gestió; • l’actualització del sistema de control de l’EBAR de Tàrrega; • la implantació de sistemes de comunicació redundants i segurs; • la integració de les instal·lacions existents amb el nou sistema; • la posada en servei, proves, parametrizació i legalització de les instal·lacions; • la formació del personal municipal quan sigui procedent; • el lliurament de la documentació final prevista en el projecte. 3. L’objecte contractual es correspon íntegrament amb el definit en el projecte aprovat.

257.617 €

Abierta 25/VC-0011/27

Servicio de jardinería de la Dirección Provincial del Instituto Nacional de la Seguridad Social de LLeida

3.450 €

Abierta AS 3085-0008/2026

Aransalut té la necessitat de realitzar el contracte del “Servei d'assistència tècnica especialitzada per a l'elaboració integral del PLA ESTRATÈGIC 2027-2031 d’ ARAN SALUT”,incloent el diagnòstic, la definició estratègica, la validació institucional i el sistema de seguiment.

52.000 €