Abierta Sin plazo publicado Servicios

Servei de càtering per al menjador de l’Escola Bressol Municipal «Era Cunhèra» de Vielha

Expediente: 2113/2026

Prestació del servei de càtering per al menjador de l’Escola Bressol Municipal «Era Cunhèra» de Vielha. El servei comprèn l’elaboració diària dels àpats a les instal·lacions pròpies de l’empresa contractista i el seu transport en línia calenta fins a l’escola bressol, mitjançant els recursos tècnics adequats, així com totes les actuacions necessàries per garantir la correcta prestació del servei, d’acord amb la normativa vigent.

126.324
Presupuesto base
126.324
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Vielha e Mijaran, Lleida (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Vielha e Mijaran

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de Vielha e Mijaran

En la misma provincia (Lleida)

Abierta G05020302R/2026/0003

Millora de l' accessibilitat i mobilitat del carrer Major de Raimat i la renovació de part d'alguns dels serveis existents: ampliació i pavimentació de la vorera; enllumenat públic; xarxa de reg a l'arbrat existent i recol.locació del mobiliari urbà i senyalització vial.

92.998 €

Abierta 3106-0005/2026

Manutención y alojamiento de los miembros del centro especializado de tecnificación de deportes de invierno

758.300 €

Abierta 278/2026

L’Ajuntament de Benavent de Segrià considera necessari procedir a la renovació i millora de l’enllumenat esportiu del Camp de Futbol Municipal, mitjançant la substitució dels equips existents per nous projectors amb tecnologia LED d’altes prestacions, amb la finalitat de millorar les condicions d’il·luminació del terreny de joc, garantir uns nivells lumínics adequats per al desenvolupament de les activitats esportives, incrementar l’eficiència energètica de la instal·lació i reduir els costos de manteniment i explotació. L’actuació resulta necessària per garantir el correcte funcionament del servei públic esportiu municipal i millorar la qualitat de les instal·lacions posades a disposició de les persones usuàries.

25.000 €

Abierta 1/2026

Les incloses en el Projecte executiu de les actuacions per a l'arranjament de diversos dels carrers del nucli de Gerb redactat per l´enginyer Alfred Guitard Sein-Echaluce per un import de 514.490,67 Euros IVA inclòs.

425.199 €

Abierta 1595/2026

Servei de menjador escolar de l’escola Espluga de Serra, curs 2026-2027

25.957 €