Formalizada Servicios

SERVEI CONSISTENT EN LA CONTRACTACIÓ PRIVADA D’UN MITJÀ DE PUBLICITAT DETERMINAT PER A LA CAMPANYA PUBLICITÀRIA DE REPOSICIONAMENT DE MARCA “SOM MOLT DE LLORET”

Expediente: 14032025000014 - EXCLUSIVITAT TV3 2025

Contractació d’un mitjà de publicitat determinat per a la campanya publicitària de reposicionament de marca “SOM MOLT DE LLORET”, a través del procediment negociat sense publicitat per raons d’exclusivitat.

17.447
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
13 ago 2025, 13:20

Organismo contratante

LLORET FUTUR S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ago 2025
Anuncio de Pliegos 13 ago 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 20 jun 2025
Anuncio de Formalización 13 ago 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19