Formalizada Servicios

SERVEI CONSISTENT EN LA CONTRACTACIÓ D’UN MITJÀ DE PUBLICITAT DETERMINAT PER LA CAMPANYA PUBLICITÀRIA DE REPOSICIONAMENT DE MARCA “DIUEN QUE LLORET”

Expediente: 00502024000018 - EXCLU CCMA

Contractació privada del servei consistent en la contractació d’un mitjà de publicitat determinat per la campanya publicitària de reposicionament de marca “Diuen que Lloret” a través del procediment negociat sense publicitat per raons d’exclusivitat.

19.677
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
27 nov 2024, 12:11

Organismo contratante

LLORET FUTUR S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 nov 2024
Anuncio de Pliegos 27 nov 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 19 nov 2024
Anuncio de Formalización 27 nov 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:09