Formalizada Servicios

CONTRACTE PRIVAT DE SERVEI CONSISTENT EN LA CONTRACTACIÓ D'UN MITJÀ DE PUBLICITAT DETERMINAT PER L'ESTRATÈGIA DE COMUNICACIÓ DE LA DESTINACIÓ PER L'ANY 2021 MITJANÇANT PROCEDIMENT NEGOCIAT SENSE PUBLICITAT, TRAMITACIÓ ORDINÀRIA.

Expediente: 2021003 EXCL SERV MITJA

L'objecte de la present licitació és adjudicar mitjançant procediment negociat sense publicitat per raons tècniques per l'adjudicació del contracte privat de servei consistent en la contractació d'un mitjà de publicitat determinat per l'estratègia de comunicació de la destinació per l'any 2021.

32.265
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
28 jun 2021, 14:45

Organismo contratante

LLORET FUTUR S.A.

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 jun 2021
Anuncio de Pliegos 28 jun 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jun 2021
Anuncio de Formalización 28 jun 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:08

Más licitaciones de LLORET FUTUR S.A.

En la misma provincia (Girona)

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta 2026/10/1403

És objecte d’aquesta contractació per lots, el servei de Bus de Nit a les Fires de Girona per l’any 2026, des dels municipis adherits al Pla de serveis d’assistència tècnica en matèria de joventut i que han sol·licitat el servei del projecte comarcal Bus de Nit,a les Fires de Girona: Aiguaviva, Bescanó, Bordils, Canet d’Adri, Celrà, Cervià de Ter, Flaçà, Fornells de la Selva, Juià, Madremanya, Salt, Sant Gregori, Sant Joan de Mollet, Sant Jordi Desvalls, Sant Julià de Ramis, Sant Martí Vell, Sarrià de Ter, Vilablareix, Viladasens i Sant Martí de Llémena, Llagostera, Cassà de la Selva, Llambilles i Quart.

50.380 €

Abierta 82/2026

El contracte té per objecte el subministrament d’una unitat compacte d’aire condicionat per a l’Espai Port (Moll d’en Balleu, s/n). El contracte també inclou el transport, la retirada de l’equip existent malmès, la instal·lació i posada en marxa del nou equip destinat a substituir la bomba de calor existent.

49.591 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta 2026/516

subministrament i muntatge dels equips de climatització i ventilació a l'edifici El Triangle i al taller de reutilització, al Centre de Tractament de Residus de l'Alt Empordà

169.620 €