Execució de les obres incloses en el projecte bàsic i executiu de Renovació de xarxa d’abastament d’aigua potable de Viladrau,redactat pels serveis tècnics municipals de l’ajuntament de Viladrau, aprovat inicialment el 10 de febrer de 2025.

Expediente: X2025000069

Contrato de obras formalizado por Ajuntament de Viladrau. Duración del contrato: 3 meses. Categoría CPV 45259900. Adjudicado el 19 jun 2025 a INGENIERIA CONSTRUCTORA MANRESANA, S.L.. Se recibieron 3 ofertas.

179.924
Presupuesto base
197.917
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45259900
Publicación
13 ago 2026, 14:02
Fecha límite
5 may 2025, 16:00
Duración
3 meses

Adjudicación

Adjudicatario
INGENIERIA CONSTRUCTORA MANRESANA, S.L.
NIF
B58407081
Importe
177.400
Ofertas recibidas
3

Organismo contratante

Ajuntament de Viladrau

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ago 2026
Anuncio de Pliegos 13 ago 2026
Fin Plazo Presentación 5 may 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 19 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 ago 2026, 06:22

Más licitaciones de Ajuntament de Viladrau