En evaluacion Servicios

Contractació del servei de manteniment de l'equipament de cuina de la Residència d'Avis d'Amposta

Expediente: FUSSMONT 006/2025

Serveis que comprenen el manteniment preventiu, predictiu i correctiu, que s’escaigui, de l’equipament ubicat a la cuina de la Residència d’Avis d’Amposta de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià. També és objecte d’aquest contracte les assistències tècniques necessàries a les inspeccions normatives que estiguin subjectes les instal·lacions, en compliment de tota la normativa que sigui d’aplicació durant la vigència del contracte.

198.500
Presupuesto base
198.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Amposta, Tarragona (Cataluña)
Publicación
13 ene 2026, 12:30

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 ene 2026
Anuncio de Pliegos 13 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 abr 2026, 12:15

Más licitaciones de Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Contractació del subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta

18.920 €

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta, gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià, per tal de renovar aquest mobiliari que es troba deteriorat.

15.910 €

En evaluacion FUSSMONT 001/2026

manteniment preventiu, predictiu, correctiu i suport d’assistència a les inspeccions tècniques legals de les instal·lacions d’aparells elevadors; la contractació del manteniment preventiu, predictiu i correctiu de les instal·lacions de grups electrògens, de protecció de llamps, dels sistemes i instal·lacions contra-incendis, portes automàtiques i centraleta de telefonia; el servei d’auditoria de qualitat ambiental i el manteniment preventiu, el manteniment correctiu i manteniment de les condicions higiènicsanitàries relatives al servei de control de plagues.

101.490 €

En evaluacion FUSSMONT 001/2026

Contractació dels serveis de manteniment i altres de les instal·lacions i edificis dels centres gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

172.965 €

Formalizada FUSSMONT 006/2025

Serveis que comprenen el manteniment preventiu, predictiu i correctiu, que s’escaigui, de l’equipament ubicat a la cuina de la Residència d’Avis d’Amposta de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià. També és objecte d’aquest contracte les assistències tècniques necessàries a les inspeccions normatives que estiguin subjectes les instal·lacions, en compliment de tota la normativa que sigui d’aplicació durant la vigència del contracte.

110.100 €

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 10306/2026

Servei de formació d'anglès (presencial en dependències municipals) adreçat a la plantilla de l'Ajuntament de Vila-seca i els seus Organismes Autònoms

20.246 €

Abierta 7962/2025

Subministrament de material de construcció i obra civil per la Brigada Municipal de roda de Berà

35.000 €

Abierta 104/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de revisió, verificació, ajust, posada en servei i emissió dels certificats corresponents dels cabalímetres electromagnètics de la marca KROHNE, recentment instal·lats o que es puguin instal·lar durant la vigència del contracte a diverses ubicacions del Consorci d’Aigües de Tarragona, d’ara endavant CAT. Aquest servei té per finalitat garantir el correcte funcionament dels equips, la precisió de la mesura, la traçabilitat metrològica i l’adequació dels cabalímetres als requisits tècnics i normatius aplicables, especialment els derivats de l’Ordre TED/1191/2024, de 24 d’octubre, per la qual es regulen els sistemes electrònics de control dels volums d’aigua utilitzats pels aprofitaments d’aigua, els retorns i els abocaments al domini públic hidràulic.

30.000 €

Abierta 1420/2026

L’objecte del contracte és regular i definir l’abast i condicions de la prestació del servei de les actuacions necessàries per adequar a la normativa vigent diversos quadres i instal·lacions elèctriques municipals, segons els dos projectes tècnics següents: Lot 1: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques dependències de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026, per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473. Lot 2: Projecte d'adequació de les instal·lacions elèctriques quadres d'enllumenat de Roda de Berà, redactat al desembre de 2024, amb una revisió de preus de febrer de 2026 per Anton Pellicer Casajuana, enginyer industrial i col·legiat 15.473.

23.845 €

Abierta 40-2026

Servei d'operació d'una pala carregadora, que comprèn l'execució de les labors pròpies de maneig, càrrega, moviment i condicionament de materials mitjançant una pala carregadora aportada per l'adjudicatari, i operada sota la seva organització, direcció tècnica i control, amb el seu propi personal qualificat i mitjans necessaris.

98.000 €