Adjudicada Suministros

Subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta, gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià, per tal de renovar aquest mobiliari que es troba deteriorat.

Expediente: FUSSMONT 002/2026

Contrato de suministros adjudicado por Fundació Privada Serveis Socials del Montsià en Tarragona. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 39113100. Adjudicado a INSTAL·LACIONS INTEGRALS I EQUIPAMENT PER L'HÀBITAT, SL. Se recibieron 2 ofertas.

15.910
Presupuesto base
18.920
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
39113100
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 jun 2026, 10:04
Fecha límite
1 jul 2026, 14:00
Duración
3 años

Adjudicación

Adjudicatario
INSTAL·LACIONS INTEGRALS I EQUIPAMENT PER L'HÀBITAT, SL
NIF
B62865472
Importe
15.762
Ofertas recibidas
2

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 jun 2026
Anuncio de Pliegos 16 jun 2026
Fin Plazo Presentación 1 jul 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (39 en Tarragona)

Abierta 10271/2026

Subministrament i col·locació de lones per a ombres, compresos a la memòria valorada per a la intervenció a la llar d'infants" les Vimeteres" per a la construcció de pèrgoles

34.871 €

Abierta Compres Exp. 2024/5-G625

Sistema Dinàmic d'Adquisició (SDA) pel subministrament de mobiliari i equipament divers per a l’Ajuntament de Tarragona

En evaluacion P0188Y266

Suministro de nueve (9) carpas plegables serigrafiadas, destinadas a su utilización en dispositivos operativos y eventos en el exterior de la Comandancia de la Guardia Civil de Tarragona, con el fin de garantizar condiciones adecuadas de operatividad, protección y seguridad frente a condiciones meteorológicas adversas

20.408 €

Formalizada CS/AH07/1101473601/26/PNSP

Subministrament de 6 ventiladors per reparar 2 refredadores de clima HUTVC

22.114 €

Adjudicada REU-72/2026

Suministro De Electrodomésticos Para El Colectivo Toam

115 €

En evaluacion X2026016344

Subministrament i l’execució de les obres descrites en el Projecte Bàsic i Executiu per a la renovació de la gespa artificial i obres complementàries al Camp de Futbol núm. 1 i 2 de la Zona Esportiva Municipal de Cambrils

383.290 €

Adjudicada 361.2026.G626

Subministrament de petits electrodomèstics per residències artístiques del departament de Cultura.

610 €

En evaluacion CONSUB-0172/2026

La instal·lació de l’espai d’acollida temporal per a gats de colònia està ubicada al Carrer Cervera, 6 i s’està construint amb l'objectiu d'albergar gats procedents de les colònies municipals de manera temporal. En cap cas es pretén utilitzar per albergar gats ferals de manera permanent. La finalitat d’aquest contracte és garantir l’equipament i mobiliari necessari per posar en funcionament les instal·lacions i garantir el benestar dels gats que s’hi allotgin, així com per a habilitar els diferents espais de treball de l’espai i cobrir altres despeses derivades dels animals de companyia del municipi de Reus a via pública, com són l’alimentació per als gats de colònia, l’aprovisionament de refugi per a aquests i la identificació de les colònies per tal d’informar a la ciutadania sobre les colònies i protegir els individus que les conformen i els seus espais i altres necessitats derivades de les competències municipals en matèria de benestar animal com la identificació dels espais adients per dur a terme les necessitats dels animals de companyia en espais públics.

29.331 €

Adjudicada 216.2026.G626-P2

Subministrament i instal·lació de diferents tipus d’estors per a diverses dependències municipals, incloent en alguns casos la desinstal·lació i retirada d’estors vell que poden comportar actuacions a la paret prèvies a la nova instal·lació.

10.035 €

En evaluacion 30/2026-ORH

Servicios de mantenimiento de maquinaria y vehículos, servicio de revisión y mantenimiento de los extintores de los vehículos de la flota de CEMSSA, y suministro de consumibles, piezas de repuesto y productos para vehículos y taller de CEMSSA.

207.123 €

Más licitaciones de Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Contractació del subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta

18.920 €

En evaluacion FUSSMONT 001/2026

manteniment preventiu, predictiu, correctiu i suport d’assistència a les inspeccions tècniques legals de les instal·lacions d’aparells elevadors; la contractació del manteniment preventiu, predictiu i correctiu de les instal·lacions de grups electrògens, de protecció de llamps, dels sistemes i instal·lacions contra-incendis, portes automàtiques i centraleta de telefonia; el servei d’auditoria de qualitat ambiental i el manteniment preventiu, el manteniment correctiu i manteniment de les condicions higiènicsanitàries relatives al servei de control de plagues.

101.490 €

En evaluacion FUSSMONT 001/2026

Contractació dels serveis de manteniment i altres de les instal·lacions i edificis dels centres gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

172.965 €

Formalizada FUSSMONT 006/2025

Serveis que comprenen el manteniment preventiu, predictiu i correctiu, que s’escaigui, de l’equipament ubicat a la cuina de la Residència d’Avis d’Amposta de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià. També és objecte d’aquest contracte les assistències tècniques necessàries a les inspeccions normatives que estiguin subjectes les instal·lacions, en compliment de tota la normativa que sigui d’aplicació durant la vigència del contracte.

110.100 €

Formalizada FUSSMONT 005/2025

Subministrament d’energia elèctrica produïda mitjançant una instal·lació solar fotovoltaica de 100kw amb modalitat d’autoconsum sense excedents, a instal·lar sobre la coberta de la Residència d’Avis d’Amposta, gestionada per a la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià (FUSSMONT), en règim de “PPA on site”. Aquest contracte consistirà en un conjunt de prestacions, incloent-hi el subministrament de l’energia elèctrica i l’execució de l’obra d’acord amb el projecte tècnic “Instal·lació solar fotovoltaica per autoconsum individual de 100kW sobre la coberta de la Residència d’Avis d’Amposta”. Aquesta actuació comprendrà, a més, el manteniment d’aquesta instal·lació, la seva explotació i la seva gestió energètica.

183.225 €