En evaluacion Servicios

manteniment preventiu, predictiu, correctiu i suport d’assistència a les inspeccions tècniques legals de les instal·lacions d’aparells elevadors; la contractació del manteniment preventiu, predictiu i correctiu de les instal·lacions de grups electrògens, de protecció de llamps, dels sistemes i instal·lacions contra-incendis, portes automàtiques i centraleta de telefonia; el servei d’auditoria de qualitat ambiental i el manteniment preventiu, el manteniment correctiu i manteniment de les condicions higiènicsanitàries relatives al servei de control de plagues.

Expediente: FUSSMONT 001/2026

Contrato de servicios en evaluación por Fundació Privada Serveis Socials del Montsià en Tarragona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 50413200.

101.490
Presupuesto base
172.965
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
50413200
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
8 may 2026, 09:44
Fecha límite
22 may 2026, 14:00
Duración
3 años
Lote
1

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2026
Anuncio de Pliegos 8 may 2026
Fin Plazo Presentación 22 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 12 ago 2026, 04:22

Mismo sector y zona (50 en Tarragona)

Abierta HCA 006/2026

Servei integral de reprocessament d'endoscopis per al Bloc Quirúrgic de l'Hospital Comarcal d'Amposta, SAM.

126.500 €

Abierta 20260713

mantenimiento preventivo, normativo y correctivo de las instalaciones de baja tensión y de los sistemas de protección contra rayos en los edificios de Reus Mobilitat i Serveis, SA y en los centros educativos de Reus.

122.436 €

Abierta CO-CV-26-005

Servicio mantenimiento de los equipos de elevación para la instalación nuclear Vandellós I

136.599 €

En evaluacion EXP 28-2026

L'objecte del present contracte és el lloguer, transport, instal·lació, posada en servei, manteniment i retirada d'un grup electrogen destinat a garantir el subministrament elèctric de suport a les instal·lacions de la Fase II de l'Institut Català d'Investigació Química (ICIQ).

29.500 €

En evaluacion 5869/2026

Servei de grua, retirada de vehicles de la via pública i dipòsit de vehicles al municipi de Cunit

91.883 €

En evaluacion 1344/2026

Servei d’immobilització,arrossegament, transport i retirada, mitjançant una grua de pales, dels vehicles de les vies i espais públics de competència de l’Ajuntament de l’Ampolla, que interfereixin o obstaculitzin greument, directa o indirectament, la circulació d’altres usuaris de la via o aquells que suposin un risc per a la seguretat de les persones o dels béns i dels vehicles abandonats, i si procedeix el seu trasllat al dipòsit municipal de vehicles o al lloc que designi la Policia Local de l’Ampolla, d’acord amb la forma, condicions i l’abast determinats en el plec de prescripcions tècniques.

7.942 €

Adjudicada SE 04/27

Servei de manteniment preventiu i correctiu de l’equip XPS PROVENX-NAP (SPECS) ubicat al Servei de Recursos Científics i Tècnics (SRCiT) de la Universitat Rovira i Virgili

130.000 €

En evaluacion 15-2026

Servei de manteniment tècnic legal en mitja tensió, baixa tensió i realització de termografies, per a la planta de SIRUSA

39.508 €

En evaluacion 1447/2026

Acord marc per a l’homologació de proveïdors del servei de manteniment de la flota de vehicles de l’EPEL Nostraigua a Mont-roig del Camp

29.999 €

Adjudicada 424/2026 G626

Servei de manteniment preventiu i correctiu de camions, tractors i altra maquinària específica (remolcs, carretilles, elevadores, etc. ) i pneumàtics de la Brigada Municipal

20.661 €

Más licitaciones de Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Contractació del subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta

18.920 €

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta, gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià, per tal de renovar aquest mobiliari que es troba deteriorat.

15.910 €

En evaluacion FUSSMONT 001/2026

Contractació dels serveis de manteniment i altres de les instal·lacions i edificis dels centres gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

172.965 €

Formalizada FUSSMONT 006/2025

Serveis que comprenen el manteniment preventiu, predictiu i correctiu, que s’escaigui, de l’equipament ubicat a la cuina de la Residència d’Avis d’Amposta de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià. També és objecte d’aquest contracte les assistències tècniques necessàries a les inspeccions normatives que estiguin subjectes les instal·lacions, en compliment de tota la normativa que sigui d’aplicació durant la vigència del contracte.

110.100 €

Formalizada FUSSMONT 005/2025

Subministrament d’energia elèctrica produïda mitjançant una instal·lació solar fotovoltaica de 100kw amb modalitat d’autoconsum sense excedents, a instal·lar sobre la coberta de la Residència d’Avis d’Amposta, gestionada per a la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià (FUSSMONT), en règim de “PPA on site”. Aquest contracte consistirà en un conjunt de prestacions, incloent-hi el subministrament de l’energia elèctrica i l’execució de l’obra d’acord amb el projecte tècnic “Instal·lació solar fotovoltaica per autoconsum individual de 100kW sobre la coberta de la Residència d’Avis d’Amposta”. Aquesta actuació comprendrà, a més, el manteniment d’aquesta instal·lació, la seva explotació i la seva gestió energètica.

183.225 €