En evaluacion Servicios

Contractació dels serveis de manteniment i altres de les instal·lacions i edificis dels centres gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

Expediente: FUSSMONT 001/2026

manteniment preventiu, predictiu, correctiu i suport d’assistència a les inspeccions tècniques legals de les instal·lacions d’aparells elevadors; la contractació del manteniment preventiu, predictiu i correctiu de les instal·lacions de grups electrògens, de protecció de llamps, dels sistemes i instal·lacions contra-incendis, portes automàtiques i centraleta de telefonia; el servei d’auditoria de qualitat ambiental i el manteniment preventiu, el manteniment correctiu i manteniment de les condicions higiènicsanitàries relatives al servei de control de plagues.

172.965
Presupuesto base
16.400
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Amposta, Tarragona (Cataluña)
Publicación
7 may 2026, 12:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2026
Anuncio de Pliegos 7 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 ago 2026, 10:15

Más licitaciones de Fundació Privada Serveis Socials del Montsià

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Contractació del subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta

18.920 €

Adjudicada FUSSMONT 002/2026

Subministrament de butaques de descans per als usuaris de la Residència d’Avis i el Centre de Dia d’Amposta, gestionats per la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià, per tal de renovar aquest mobiliari que es troba deteriorat.

15.910 €

En evaluacion FUSSMONT 001/2026

manteniment preventiu, predictiu, correctiu i suport d’assistència a les inspeccions tècniques legals de les instal·lacions d’aparells elevadors; la contractació del manteniment preventiu, predictiu i correctiu de les instal·lacions de grups electrògens, de protecció de llamps, dels sistemes i instal·lacions contra-incendis, portes automàtiques i centraleta de telefonia; el servei d’auditoria de qualitat ambiental i el manteniment preventiu, el manteniment correctiu i manteniment de les condicions higiènicsanitàries relatives al servei de control de plagues.

101.490 €

Formalizada FUSSMONT 006/2025

Serveis que comprenen el manteniment preventiu, predictiu i correctiu, que s’escaigui, de l’equipament ubicat a la cuina de la Residència d’Avis d’Amposta de la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià. També és objecte d’aquest contracte les assistències tècniques necessàries a les inspeccions normatives que estiguin subjectes les instal·lacions, en compliment de tota la normativa que sigui d’aplicació durant la vigència del contracte.

110.100 €

Formalizada FUSSMONT 005/2025

Subministrament d’energia elèctrica produïda mitjançant una instal·lació solar fotovoltaica de 100kw amb modalitat d’autoconsum sense excedents, a instal·lar sobre la coberta de la Residència d’Avis d’Amposta, gestionada per a la Fundació Privada Serveis Socials del Montsià (FUSSMONT), en règim de “PPA on site”. Aquest contracte consistirà en un conjunt de prestacions, incloent-hi el subministrament de l’energia elèctrica i l’execució de l’obra d’acord amb el projecte tècnic “Instal·lació solar fotovoltaica per autoconsum individual de 100kW sobre la coberta de la Residència d’Avis d’Amposta”. Aquesta actuació comprendrà, a més, el manteniment d’aquesta instal·lació, la seva explotació i la seva gestió energètica.

183.225 €

En la misma provincia (Tarragona)