Formalizada Suministros

Suministro E Instalacion De Caminos De Rodillos Para Equiipos Rx Rapiscan

Expediente: GRO-23/2026

Contrato de suministros formalizado por Aena. Dirección de Contratación en Girona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 35120000. Adjudicado el 15 may 2026 a PROSELEC SEGURIDAD, S.A.U (POSELEC ESPAÑA - EMPRESA EXTINGUIDA). Se recibió 1 oferta.

8.335
Presupuesto base
8.335
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Contrato menor
CPV principal
35120000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
19 may 2026, 09:58
Duración
2 meses

Adjudicación

Adjudicatario
PROSELEC SEGURIDAD, S.A.U (POSELEC ESPAÑA - EMPRESA EXTINGUIDA)
NIF
A78623048
Fecha
15 may 2026, 02:00
Importe
8.335
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Aena. Dirección de Contratación
NIF: A86212420

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 may 2026
Anuncio de Pliegos 19 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 15 may 2026
Anuncio de Formalización 16 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 may 2026, 06:13

Mismo sector y zona (35 en Girona)

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

Adjudicada 2026/0702_2

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 1 vesrtuari i adjudicació de contracte basat

3.485 €

Formalizada PRI06/2026

Renovación del Sistema de Detección de Incendios en el Edificio Casademont de la Fundació Parc Recrerca i Innovació Universitat de Girona

19.898 €

Formalizada 2025050126.

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

En evaluacion X2026000965

Aquest contracte té per objecte el subministrament de les llicències d’ús del programari de control horari de presència i absència de personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany, així com del personal d’aquells ajuntaments de la comarca que tinguin encomanada aquesta assistència tècnica al Consell Comarcal. Així mateix, s’inclouen en l’objecte d’aquest contracte les tasques d’implementació, suport tècnic i manteniment. Veure més detall en el punt 1 OBJECTE DEL CONTRACTE (Clàusula 1) del Quadre de característiques del contracte del PCAP.

16.704 €

Anulada 2025050126

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

Formalizada 2026F038000004

L’objecte del contracte és el subministrament de càmeres de videovigilància i components de muntatge.

21.173 €

Formalizada 2025/2236

Serveis de salvament i socorrisme per a les piscines municipals de Llagostera durant la temporada d'estiu. Les piscines municipals són les següents: - Piscina municipal de Llagostera (piscina gran) - Piscina municipal de la urbanització de La Canyera

27.107 €

Formalizada X2026000366

Contracte mixt pel subministrament i manteniment d'un sistema de control horari

4.300 €

En evaluacion 2025/4785

Contracte de subministrament de vestuari, calçat i complementsd’uniformitat per a la Policia Local de l’Ajuntament de l’Escala, així com els serveisassociats de presa de mides, proves i arranjaments, d’acord amb el Plec deprescripcions tècniques.

37.180 €

Más licitaciones de Aena. Dirección de Contratación