Abierta Sin plazo publicado Servicios

SUBMINISTRAMENT, SUBSTITUCIÓ, MUNTATGE, INSTAL·LACIÓ I POSTA EN MARXA D’UNA MÀQUINA DE PRODUCCIÓ DE FRED I CALOR AL PLATÓ 1 DEL PARC AUDIOVISUAL DE CATALUNYA

Expediente: 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679
Presupuesto base
92.679
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Terrassa, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 10:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Parc Audiovisual de Catalunya SL

Abierta 2026006/climapl1

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

92.679 €

Abierta 2026004/consergeria

CONTRACTE DE SERVEIS DE CONSERGERIA A PRESTAR EN EL COMPLEX DEL PARC AUDIOVISUAL DE CATALUNYA

731.142 €

En evaluacion 2026005/SPA

L’objecte delcontracte és la prestació del Servei Aliè de Prevenció de Riscos Laborals (SPA) a prestar a Parc Audiovisual de Catalunya, S.L. de Terrassa, per a una plantilla estimada de fins a 12 persones.

4.900 €

En evaluacion 2026005/SPA

SERVEI ALIÈ DE PREVENCIÓ DE RISCOS LABORALS I VIGILÀNCIA DE LA SALUT DE LA SOCIETAT PARC AUDIOVISUAL DE CATALUNYA A TERRASSA

9.801 €

En evaluacion 2026004/consergeria

El objeto del contrato es la prestación de los servicios de conserjería en el ámbito del Parc Audiovisual de Catalunya —en adelante, PAC—, sito en la Ctra. BV-1274, km 1, de Terrassa. Los servicios comprenden la totalidad de las prestaciones, con las condiciones exigidas en las cláusulas del Pliego de Prescripciones Técnicas —PPT— de los servicios de conserjería, incluidas las tareas de organización y supervisión, de integración en los sistemas de autoprotección y emergencias y de prevención de riesgos laborales, así como todos los gastos e impuestos asociados al citado servicio. La concreción de las prescripciones técnicas de los trabajos y de los criterios y decisiones objeto de este contrato, así como su supervisión e inspección, serán establecidos por los responsables del PAC, de acuerdo con la totalidad de los documentos contractuales, la oferta y las mejoras que ofrezca el adjudicatario, sin perjuicio de aquellos trabajos y aspectos que puedan derivarse a técnicos o empresas externas para las tareas de inspección y control de calidad del servicio. El objeto del contrato se detalla en el Pliego de Prescripciones Técnicas —PPT—.

365.571 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta CP-2026-50

Servei de direcció facultativa, executiva i la coordinació de seguretat i salut de tres espais a l’Hospital Duran i Reynals (LRT2, UIC i Àrea Contractació Administrativa)

9.735 €

Abierta 16132284

Servei d’auscultació de carril mitjançant corrents induïdes i ultrasons

905.981 €