Abierta 21 sep 2026 (19d 17h) Servicios

Subministrament d’una instal·lació de producció de fred i calor i la seva posada en funcionament per substituir un dels sistemes de producció de fred i calor que dóna servei al Plató 1. Aquest és un servei “claus en mà” de subministrament, posada en funcionament, legalització i retirada de l’antic aparell.

Expediente: 2026006/climapl1

Contrato de servicios publicado por Parc Audiovisual de Catalunya SL en Barcelona. Duración del contrato: 4 meses. Categoría CPV 50730000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

92.679
Presupuesto base
92.679
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50730000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 sep 2026, 08:03
Fecha límite
21 sep 2026, 23:59 (19d 17h)
Duración
4 meses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 sep 2026
Anuncio de Pliegos 1 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 20 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (50 en Barcelona)

Abierta 2026/9781L

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació promoguda pel Servei de Seguretat Ciutadana, Convivència i Protecció Civil de l’Ajuntament de Santa Perpètua de Mogoda, consistent en la prestació del servei de retirada de vehicles de la via pública, i el seu posterior trasllat al dipòsit municipal o al lloc indicat per la Policia Local, quan l’Ajuntament ho determini

179.081 €

Abierta CTON2026000033.

Servei de neteja de vehicles de propietat, renting, lloguer o altre ús municipal de l’Ajuntament de de Sant Vicenç dels Horts, Lot 1

36.600 €

Abierta 5933/2025

Servei de manteniment de les instal·lacions de protecció, passiva i activa, contra incendis dels diferents equipaments municipals de l'Ajuntament de Caldes de Montbui

112.657 €

Abierta 01040604/2026/15

Contractació de la prestació del manteniment i reposició de les àrees de jocs municipals de Sant Pere de Ribes. Els seus principals objectius són: - Mantenir en perfecte estat de funcionament i conservació les instal·lacions. - Efectuar les inspeccions de les àrees de joc segons la vigent normativa d’aplicació. - Solucionar les incidències i avaries que puguin sorgir, amb el mínim temps possible. - Subministrar nous jocs, en substitució dels existents o per millorar la qualitat de les àrees. - Actualitzar i mantenir l’inventari existent i la documentació tècnica de les instal·lacions. I amb la finalitat de garantir el correcte funcionament i la reposició de les àrees de jocs municipals d’acord amb l’objecte del contracte, s’inclouran les següents prestacions: - Prestació P1, manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions. - Prestació P2, manteniment modificatiu, nous elements i adequació a la normativa.

169.521 €

Abierta CTON2026000035

El manteniment, conservació i adequació dels sistemes de protecció contra el llamp (sistemes de captació, conductors, presa de terres, resta de material i instal·lacions annexes) dels equipaments i edificis municipals del terme municipal de Sant Vicenç dels Horts.

9.342 €

Abierta 2026/0027029

Servei de manteniment, reparació i conservació de les instal·lacions elèctriques de les dependències del Consorci de les Drassanes Reials i Museu Marítim de Barcelona

50.688 €

Abierta 262/2026

Servicio de mantenimiento y conservación de las instalaciones eléctricas de BT, fontanería y saneamiento de los diferentes equipamientos municipales del Ayuntamiento de Caldes de Montbui

280.788 €

Abierta 905211/26

L’adquisició i manteniment d’un equip d’espectroscòpia d’emissió òptica per plasma acoblat inductivament (ICP-OES) per a la determinació de metalls

102.000 €

Abierta AJT/170570/2025

Manteniment i reparació de la flota de bicicletes de l’Ajuntament de l’Hospitalet de Llobregat.

14.048 €

Abierta X2026000294

servei consistent en vigilància, manteniment d’alarmes, connexió a la CRA, custòdia de claus i servei de vigilància de verificació personal dels edificis gestionats pel Consorci del Parc Natural de la Serra de Collserola (2027).

122.779 €

Más licitaciones de Parc Audiovisual de Catalunya SL

Abierta 2026004/consergeria

CONTRACTE DE SERVEIS DE CONSERGERIA A PRESTAR EN EL COMPLEX DEL PARC AUDIOVISUAL DE CATALUNYA

731.142 €

En evaluacion 2026005/SPA

L’objecte delcontracte és la prestació del Servei Aliè de Prevenció de Riscos Laborals (SPA) a prestar a Parc Audiovisual de Catalunya, S.L. de Terrassa, per a una plantilla estimada de fins a 12 persones.

4.900 €

En evaluacion 2026005/SPA

SERVEI ALIÈ DE PREVENCIÓ DE RISCOS LABORALS I VIGILÀNCIA DE LA SALUT DE LA SOCIETAT PARC AUDIOVISUAL DE CATALUNYA A TERRASSA

9.801 €

En evaluacion 2026004/consergeria

El objeto del contrato es la prestación de los servicios de conserjería en el ámbito del Parc Audiovisual de Catalunya —en adelante, PAC—, sito en la Ctra. BV-1274, km 1, de Terrassa. Los servicios comprenden la totalidad de las prestaciones, con las condiciones exigidas en las cláusulas del Pliego de Prescripciones Técnicas —PPT— de los servicios de conserjería, incluidas las tareas de organización y supervisión, de integración en los sistemas de autoprotección y emergencias y de prevención de riesgos laborales, así como todos los gastos e impuestos asociados al citado servicio. La concreción de las prescripciones técnicas de los trabajos y de los criterios y decisiones objeto de este contrato, así como su supervisión e inspección, serán establecidos por los responsables del PAC, de acuerdo con la totalidad de los documentos contractuales, la oferta y las mejoras que ofrezca el adjudicatario, sin perjuicio de aquellos trabajos y aspectos que puedan derivarse a técnicos o empresas externas para las tareas de inspección y control de calidad del servicio. El objeto del contrato se detalla en el Pliego de Prescripciones Técnicas —PPT—.

365.571 €

En evaluacion 2026003/PM

Prestación de los servicios de Project Manager para la planificación, coordinación, seguimiento y control integral del proyecto y de las obras de ampliación del Parc Audiovisual de Catalunya (en adelante, PAC) en la ciudad de Terrassa, así como el seguimiento y control de las obligaciones derivadas de la subvención plurianual asociada al proyecto “Platós”, dentro del proyecto Catalunya Media City, con plazo de justificación previsto para diciembre de 2028.

260.525 €