Formalizada Suministros

Subministrament, instal·lació, configuració, posada en marxa i manteniment de dos equips de ràdar cinemomètrics complets amb cabina antivandàlica equipada i col·locats a la via pública

Expediente: 2025/001502

El present contracte té per objecte el subministrament i instal·lació d’un sistema per a la\ncaptació d’infraccions per excés de velocitat a la via pública del municipi de Roses que\ninclourà, el servei d’instal·lació i posada en funcionament dels elements subministrats, la formació del personal municipal, el manteniment preventiu i correctiu de les instal·lacions, el manteniment del software i la base de dades associades, certificacions i calibració d’equips durant 4 anys.\nPer tant, es tracta d’un contracte mixt de subministrament i serveis on la prestació relativa al subministrament suposa una incidència econòmica del 59,38 % i la relativa al servei un 40,62 %, per la qual cosa, el contracte es regirà, amb relació a l’adjudicació, per les normes de la LCSP relatives als contractes de subministraments , i quant a l’execució de les prestacions, per les establertes en la Llei de contractes per a cada tipologia segons sigui la naturalesa de la prestació, de serveis o de subministrament.\n

128.000
Presupuesto base
128.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Roses, Girona (Cataluña)
Publicación
27 nov 2025, 10:16

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 nov 2025
Anuncio de Pliegos 27 nov 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 ago 2025
Anuncio de Formalización 27 nov 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

En la misma provincia (Girona)