Formalizada Suministros

Subministrament d’un sistema de simulació format per maniquins de pacient prematur, lactant i pediàtric dirigit al servei de simulació de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta.

Expediente: CS/AH04/1101452514/25/PO

Contrato de suministros formalizado por Institut Català de la Salut (ICS) en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 mes. Categoría CPV 35112000. Adjudicado el 17 feb 2026 a LAERDAL ESPAÑA, S.L.. Se recibió 1 oferta.

101.550
Presupuesto base
101.550
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
35112000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 14:48
Fecha límite
1 dic 2025, 15:00
Duración
1 mes

Adjudicación

Adjudicatario
LAERDAL ESPAÑA, S.L.
NIF
B80351471
Importe
101.545
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 1 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 17 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:45

Mismo sector y zona (35 en Girona)

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €

Adjudicada 2026/0702_2

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 1 vesrtuari i adjudicació de contracte basat

3.485 €

Formalizada PRI06/2026

Renovación del Sistema de Detección de Incendios en el Edificio Casademont de la Fundació Parc Recrerca i Innovació Universitat de Girona

19.898 €

Formalizada 2025050126.

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

En evaluacion X2026000965

Aquest contracte té per objecte el subministrament de les llicències d’ús del programari de control horari de presència i absència de personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany, així com del personal d’aquells ajuntaments de la comarca que tinguin encomanada aquesta assistència tècnica al Consell Comarcal. Així mateix, s’inclouen en l’objecte d’aquest contracte les tasques d’implementació, suport tècnic i manteniment. Veure més detall en el punt 1 OBJECTE DEL CONTRACTE (Clàusula 1) del Quadre de característiques del contracte del PCAP.

16.704 €

Anulada 2025050126

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

Formalizada GRO-23/2026

Suministro E Instalacion De Caminos De Rodillos Para Equiipos Rx Rapiscan

8.335 €

Formalizada 2026F038000004

L’objecte del contracte és el subministrament de càmeres de videovigilància i components de muntatge.

21.173 €

Formalizada 2025/2236

Serveis de salvament i socorrisme per a les piscines municipals de Llagostera durant la temporada d'estiu. Les piscines municipals són les següents: - Piscina municipal de Llagostera (piscina gran) - Piscina municipal de la urbanització de La Canyera

27.107 €

Formalizada X2026000366

Contracte mixt pel subministrament i manteniment d'un sistema de control horari

4.300 €

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)