Adjudicada Suministros

Subministrament del material de consum general de l’Institut Metropolità del Taxi (IMET) així com el de lliurament obligat als nous titulars de llicència, titulars que canvien de vehicle i nous conductors.

Expediente: 4638/2025

Contrato de suministros adjudicado por Institut Metropolità del Taxi en Barcelona. Lote 1. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 22000000. Adjudicado a CTP Gràfiques BCN, SL. Se recibieron 4 ofertas.

10.710
Presupuesto base
21.420
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
22000000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 17:27
Fecha límite
13 feb 2026, 14:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
CTP Gràfiques BCN, SL
NIF
B67330670
Importe
1.112
Ofertas recibidas
4

Documentos

(2)

Organismo contratante

Institut Metropolità del Taxi

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 04:36

Mismo sector y zona (22 en Barcelona)

Abierta 905268/26

Contracte administratiu de subministrament del material d’impremta de consum general de l’Àrea Metropolitana de Barcelona

27.716 €

Abierta AJT/43418/2026

(SU-14/2026) Contrato mixto de suministro y servicios para la producción gráfica, el manipulado, el transporte y entrega del material gráfico informativo y comunicacional del Ayuntamiento de Hospitalet de Llobregat.

493.613 €

Abierta 074_26000159

El subministrament de fons bibliogràfic de novetats editorials per a les biblioteques de Barcelona, per als clubs de lectura i activitats de promoció de la lectura en català

48.077 €

Formalizada 2019/696/1408

Serveis de disseny gràfic i de maquetació-disseny periodístic de publicacions i campanyes institucionals

105.349 €

Adjudicada BCN-168/2026

Renovacion Subscripción Tarifec Online Anual Del Año 2026

400 €

En evaluacion 12026/2026

Subministrament d'elements publicitaris per a les campanyes de comunicació (2 lots)

82.645 €

Formalizada 2024CO0261SUV07

L'objecte de la present licitació és el subministrament i les tasques complementàries d'impressió i personalització de targetes codificades d’un total de 2.000 persones treballadores de les diferents Unitats de BSM.

1.300 €

En evaluacion 8/2026

Subministrament dels elements i suports gràfics d’imatge corporativa i senyalització que la Fundació Sitges, Festival Internacional de Cinema de Catalunya requereix per a la celebració de la 59 edició del Sitges 2026 - Festival Internacional de Cinema Fantàstic de Catalunya, que tindrà lloc del 8 al 18 d’octubre de 2026 a Sitges, així com d’altres accions que la Fundació duu a terme en el marc del Festival. Aquest subministrament inclou la producció, el muntatge, la instal·lació, la recol·locació, el manteniment, el desmuntatge, el transport i l’ emmagatzematge i/o eventual destrucció d’aquest material.

33.500 €

En evaluacion 2026/3352

Contractació mixta del servei de disseny i implementació d'una campanya de prevenció de residus comercial i del subministrament dels materials necessaris

47.579 €

Adjudicada EXI-2026-96

Encàrrec de sobres, carpetes i d'altres articles impresos amb concreció de condicions, mitjançant procediment derivat de Acord marc de material d'oficina (sobres, paper i derivats i articles impresos) (Exp. CCS-2024-5)

5.346 €

Más licitaciones de Institut Metropolità del Taxi