Adjudicada Servicios

Servei de programació Oracle Forms i Apex pel desenvolupament de nous mòduls i evolutius Gestax i Gesvtc.

Expediente: Exp. 1862/2026

Provisió d’una bossa d’hores de programació, en l’entorn d’Oracle Forms i Apex, pel desenvolupament de nous mòduls i, en alguns casos, evolutius dels aplicatius de gestió del servei del taxi (GESTAX) i de gestió de les VTCs (GESVTC).

23.760
Presupuesto base
23.760
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
16 abr 2026, 13:02

Organismo contratante

Institut Metropolità del Taxi

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 abr 2026
Anuncio de Pliegos 16 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 28 may 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 10:12