Formalizada Suministros

SUBMINISTRAMENT DE PRODUCTES BIOCIDES PER AL CONTROL DE MOSQUITS EN ESPAIS NATURALS DEL DELTA DE L’EBRE CAMPANYA 2025

Expediente: 46/2025

L’objecte del present contracte és el subministrament de productes biocides necessaris per a dur a terme la campanya de control poblacional dels mosquits que es generen en els espais naturals del Delta de l’Ebre, per a la campanya a desenvolupar durant l’any 2025. Seguint les recomanacions dels organismes superiors implicats s’utilitza els darrers anys la matèria activa generada pel bacteri Bacillus thuringiensis subespècie israelensis serotip H14, en la formulació de pols soluble amb aigua en una concentració mínima a la seva resolució d’autorització i inscripció en el registre de biocides de 8789 UTI/mg, i amb autorització per a la seva aplicació mitjançant tractament aeri.

309.870
Presupuesto base
309.870
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
26 jun 2025, 11:48

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 jun 2025
Anuncio de Pliegos 26 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 22 abr 2025
Anuncio de Formalización 26 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE)

Adjudicada 410/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans i el seu transport”.

234.000 €

Adjudicada 376/2025

A la vista de la situació d'emergència generada a causa del lixiviat acumulat a posteriori de les fortes pluges justificades a l’expedient, es requereix, amb caràcter immediat, recórrer a la contractació del “Servei de tractament extern de lixiviats del dipòsit controlat de residus de Mas de Barberans”.

115.000 €

Formalizada 320/2025

L’objecte del present contracte és el manteniment de la plataforma d’administració electrònica que actualment té implantada el Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l’Ebre (COPATE) per a tota la seva gestió administrativa i organitzativa, la qual incorpora els components i funcionalitats necessàries que permeten tant el compliment del marc legal vigent com l’adequació a les normes tècniques d’interoperabilitat i seguretat. Així mateix, també constitueix objecte del contracte la definició de les especificacions tècniques per a la contractació dels serveis que siguin necessaris per al manteniment, en les seves diferents modalitats, de la plataforma contractada.

56.900 €

Adjudicada 165/2026

Servei de neteja dels centres de treball del COPATE a Roquetes i a Deltebre

46.368 €

Adjudicada 165/2026

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de neteja integral de les instal·lacions dels centres de treball del Consorci de Polítiques Ambientals de les Terres de l'Ebre (COPATE), ubicats als municipis de Roquetes i de Deltebre, incloent-hi totes les dependències, espais comuns, zones de treball, despatxos, sales de reunions, lavabos, magatzems i qualsevol altre espai que formi part de les instal·lacions.

23.184 €

En la misma provincia (Tarragona)