Abierta Sin plazo publicado Suministros

Subministrament de gasos pel laboratori LQAIGUA de L’ETAP de l'Ampolla

Expediente: 108/2026

L’objecte del present contracte es l’adquisició dels gasos necessaris per al funcionament dels equips necessaris per dur a terme les analítiques al laboratori de LQAIGUA Lot 1: Gasos purs o mescles comprimits en ampolles de lloguer Lot 2: Nitrogen líquid en un tanc de lloguer Lot 3: Manteniment de la instal·lació (preventiu i correctiu)

165.990
Presupuesto base
88.770
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Ampolla, l', Tarragona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 11:28
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Consorci d'Aigües de Tarragona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 jul 2026, 12:10