Adjudicada Suministros

Subministrament de bosses d’escombraries per als contenidors de recollida selectiva de les platges de Sitges. Es necessària la contractació del SUBMINISTRAMENT consistent en l’adquisició d’una pluralitat de bens de forma successiva i per preu unitari sense que la quantia total es defineixi amb exactitud al moment de formalitzar el contracte per estar subordinades les entregues a les necessitats de l’Ajuntament.

Expediente: 1431-000004-000453/2026

Contrato de suministros adjudicado por Ajuntament de Sitges en Barcelona. Duración del contrato: 20 días. Categoría CPV 19640000. Adjudicado a PRUDUCTES INDUSTRIALS DE SANEJAMENT I MANTENIMENT, S.L.. Se recibieron 8 ofertas.

21.020
Presupuesto base
50.449
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
19640000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
24 mar 2026, 05:23
Fecha límite
13 abr 2026, 16:30
Duración
20 días

Adjudicación

Adjudicatario
PRUDUCTES INDUSTRIALS DE SANEJAMENT I MANTENIMENT, S.L.
NIF
B61134607
Importe
21.020
Ofertas recibidas
8

Organismo contratante

Ajuntament de Sitges

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 mar 2026
Anuncio de Pliegos 24 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 abr 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 may 2026, 06:23

Mismo sector y zona (19 en Barcelona)

Más licitaciones de Ajuntament de Sitges

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contracte de Servei de fotografia i video de l'Ajuntament de Sitges.

96.200 €

Abierta 1403-000089-007410/2026

Contractar un servei de fotografia i vídeo de diferents esdeveniments organitzats per l’Ajuntament de Sitges amb l’objectiu de documentar els actes institucionals i mantenir l’arxiu històric. Amb aquest servei, es vol informar de les activitats d’interès per a la ciutadania i alhora de promocionar la destinació entre turistes i visitants. Per comunicar l’activitat municipal i fer-la extensiva a tota la ciutadania, visitants i turistes, l’Ajuntament de Sitges requereix comptar amb material audiovisual (fotografies i vídeos). L’Ajuntament de Sitges comunica la seva activitat i promociona la destinació a través de diferents canals de comunicació (xarxes socials, web, butlletins) i mitjançant també notes de premsa (el suport que utilitzen els mitjans de comunicació per informar-se d’allò que passa a Sitges). Tots aquests suports requereixen de la necessitat de tenir fotografies i vídeos per tal que arribin al públic desitjat i tenir l’impacte que es vol assolir. El servei que es vol contractar és:  Realització de treballs de fotografies dels esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.  Dos reportatges fotogràfics l’any que serviran per a promoure la destinació turísticament (estiu i hivern).  Realització de vídeos dels actes i esdeveniments institucionals més importants que tenen lloc a Sitges anualment.

48.100 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

Contracte de serveis d'assistència integral a la ciutadania de Sitges en la tramitació administrativa electrònica.

216.000 €

Abierta 1403-000063-005079/2026

El contrato tiene por objetivo ofrecer servicios de asistencia integral a todos los terceros en el uso de los servicios de administración electrónica del Ayuntamiento de Sitges, así como de los de otras administraciones públicas que el Ayuntamiento requiera.

90.000 €

Abierta 1431-000020-002360/2026

Contracte de subministrament de mobiliari per l'escola de música Montserrat Almirall i la 3a. planta del Centre de Formació d'Adults de Sitges.

42.831 €