Adjudicada Suministros

L'objecte del contracte és el subministrament del material d'embalatge film per retractilar a mà i màquina i precinte polilar transparent i marró, per als serveis industrials del centre de treball de la Mancomunitat TEGAR del Garraf.

Expediente: 1428-0355/2025

Contrato de suministros adjudicado por Mancomunitat Tegar del Garraf en Barcelona. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 19520000. Adjudicado a Distribucions Jep S.L. Se recibieron 2 ofertas.

24.110
Presupuesto base
48.220
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
19520000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 18:03
Fecha límite
5 jun 2026, 22:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Distribucions Jep S.L
NIF
B08885030
Importe
16.648
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

Mancomunitat Tegar del Garraf

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación 5 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (19 en Barcelona)

Más licitaciones de Mancomunitat Tegar del Garraf

Abierta 1408-0184/2026

SERVEI MANTENIMENT PREVENTIU I CORRECTIU MAQUINÀRIA CET JARDINERIA

165.000 €

Abierta 1408-0166/2026

SERVEI TRACTAMENTS FITOSANITARIS ARBRAT VIARI

59.400 €

Abierta 1428-0151/2026

SUBMINISTRAMENT DE VESTUARI LABORAL I CALÇAT DE SEGURETAT

59.947 €

En evaluacion 1408-0184/2026

Objecte: L’objecte del present contracte és la prestació del servei de manteniment preventiu i correctiu de la maquinària de jardineria propietat del Centre Especial de Treball (CET) de la Mancomunitat TEGAR del Garraf, incloent-hi totes aquelles actuacions necessàries per garantir el seu correcte funcionament, prolongar-ne la vida útil i assegurar-ne la seguretat operativa. El servei comprèn, entre altres, les següents actuacions:  Manteniment preventiu: actuacions periòdiques planificades destinades a evitar avaries i deterioraments, que inclouen la inspecció, neteja, ajustos, lubrificació, canvis de peces subjectes a desgast i altres tasques específiques segons les instruccions del fabricant de cada màquina.  Manteniment correctiu: actuacions destinades a reparar o substituir components avariats o malmesos, així com la posada en marxa de la maquinària després d’una avaria, en un termini que garanteixi la continuïtat del servei.

110.000 €

En evaluacion 1408-0166/2026

L’objecte del present contracte és la prestació del servei de tractaments fitosanitaris, consistent específicament en el servei d’aplicació de tractaments fitosanitaris en els espais verds gestionats per la Mancomunitat TEGAR del Garraf; el servei inclou la realització de tractaments preventius i curatius destinats al control de plagues i malalties que afectin l’arbrat i altres espècies vegetals dels espais objecte del contracte.

36.000 €