Formalizada Servicios

Servicio de realización de exámenes de salud: general, oftalmológico, urológico y ginecológico para los empleados del Instituto Nacional de la Seguridad Social de Lleida, durante 2026

Expediente: 25/VC-0178/26

Contrato de servicios formalizado por INSS-Dirección provincial de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 6 meses. Categoría CPV 85121100. Adjudicado el 6 jul 2026 a Centre Mèdic Pla d´Urgell. Se recibieron 2 ofertas.

34.600
Presupuesto base
34.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
85121100
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 08:10
Fecha límite
15 jun 2026, 19:00
Duración
6 meses

Adjudicación

Adjudicatario
Centre Mèdic Pla d´Urgell
NIF
A25070178
Fecha
6 jul 2026
Importe
28.940
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

INSS-Dirección provincial de Lleida
NIF: S2519002F

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación 15 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 6 jul 2026
Anuncio de Formalización 8 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jul 2026, 04:11

Mismo sector y zona (85 en Lleida)

Adjudicada 1617/2024-2

L’objecte d’aquest contracte és proveir al Consell Comarcal de l’Urgell d’un servei de psicologia per al departament de Joventut.

15.000 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0016

Serveis veterinaris per a la realització del programa CER (Captura, Esterilització i Retorn) i altres actuacions sanitàries en gats comunitaris del municipi de Lleida incloses al Programa de gestió integral de gats comunitaris de Lleida (PGGCLL). Aquestes actuacions així com les condicions de realització es defineixen en el plec de prescripcions tècniques i seran: Revisió de l’estat de salut del gat Identificació electrònica iRegistre a l’AIAC a nom de l’Ajuntament Esterilització Marcatge d’orella Vacunació Desparasitació Complementació de fitxa individu Altres actuacions veterinàries puntuals en cas necessari Alta per retorn al carrer

91.225 €

Formalizada 001/2026/6460/I264

L'objecte és basa en contractar el servei de Punts Violeta en entorns d’oci a l’espai públic de la ciutat de Tàrrega, a fi d’informar, sensibilitzar i assessorar sobre violències masclistes, sexuals i LGBTIQfòbiques, amb la finalitat d'erradicar-les, així com l’atenció en casos d’agressions sexuals i d’altres tipus de violències masclistes i LGBTIQfòbiques, que es puguin donar en espais d’oci i festius. Les funcions principals del servei són: - Prevenir les violències sexuals, masclistes i LGBTIQfòbiques en entorns d’oci i en l’espai públic. - Millorar la coordinació entre tots els agents implicats en la detecció i resposta davant aquestes violències. - Garantir una atenció adequada, ràpida i centrada en la víctima, afavorint espais segurs i lliures de violències sexuals, masclistes i LGBTIQfòbiques. La previsió de la prestació del servei, tant per als agents com per a la coordinació, és la que s’adjunta com annex 1. L’ajuntament informarà amb antelació suficient, a l’empresa adjudicatària del servei, de les dates, horaris i llocs on cal prestar el servei de Punt Lila per tal de facilitar la seva organització.

7.894 €

En evaluacion 725/2026

Servei d’Atenció Precoç -CDIAP Pallars Sobirà

52.070 €

Formalizada N202400702

Servicio de Odontología en el ámbito territorial de Lleida y área de influencia

22.320 €

Formalizada N202300525

Servicio de Pruebas Diagnósticas Complementarias de Resonancia Magnética Nuclear, Tomografía Axial Computarizada y Ecografía en el ámbito territorial de Lleida y área de influencia

55.725 €

En evaluacion N202600199

Servicio de rehabilitación especializada en el ámbito territorial de la provincia de Lleida

23.960 €

Formalizada 48/2026

Aquest contracte té per objecte la gestió de la prestació del Banc de productes de suport a la comarca de la Segarra. Els Bancs de Productes de Suport són serveis de caire local i especialitzats que proporcionen aquests productes d’ajuda tècnica a persones amb discapacitat o dependència en modalitat de préstec amb l’objectiu de millorar la seva autonomia personal o bé facilitar la tasca del seu cuidador.

12.405 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0008

Es objeto del contrato la contratación de la prestación del SERVICIO DE AYUDA A DOMICILIO para las personas del término municipal que propongan los Servicios Sociales Básicos del Ayuntamiento de Lleida o el Servicio Especializado de Atención a la Infancia y la Adolescencia, previo estudio y valoración de la situación y elaboración de la correspondiente propuesta de intervención, con el fin de atender las necesidades de atención personal, socioeducativa y doméstica derivadas de su situación de dependencia y/o de riesgo, falta de autonomía y/o vulnerabilidad.

4.775.158 €

En evaluacion 029-2026-0181

Contratación del servicio de fisioterapia en la población de Pont de Suert (Lleida).

13.824 €

Más licitaciones de INSS-Dirección provincial de Lleida