Adjudicada Servicios

Contrato de mantenimiento DP INSS de Lleida y CAISS comarcales 2027

Expediente: 25/VC-0007/26

Contrato de servicios adjudicado por INSS-Dirección provincial de Lleida en Lleida. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 50700000. Adjudicado el 31 jul 2026 a KREUM, S.A.. Se recibió 1 oferta.

62.577
Presupuesto base
125.155
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
50700000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 07:47
Fecha límite
25 jun 2026, 14:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
KREUM, S.A.
NIF
A25701244
Fecha
31 jul 2026
Importe
59.290
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

INSS-Dirección provincial de Lleida
NIF: S2519002F

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación 25 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 ago 2026, 04:19

Mismo sector y zona (50 en Lleida)

Abierta CONTR/2026/0000000372

Servei de Manteniment Integral Preventiu i Correctiu de les instal·lacions del taller del Pla de Vilanoveta de Lleida de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref: POS129/26)

59.350 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SER 06

Servei de manteniment de les instal·lacions elèctriques d'alta tensió i sistema de gestió d'instal·lacions de l'aeroport de Lleida-Alguaire

44.840 €

Abierta 2026-0229-OSE

Servicio de explotación de las obras de regulación y transporte del canal Segarra-Garrigues

5.122.725 €

Formalizada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0008

L’objecte del contracte inclou totes les tasques de reparacions d’urgències i incidències que puguin ocórrer dintre de la xarxa de semàfors de Lleida. S’inclouen tot tipus d’incidències (accidents, vandalisme, per causes meteorològiques, etc...) L’ adjudicatari hauran de tenir disponibilitat de realitzar les actuacions en un termini màxim de 24 hores, excepte en casos urgents que es realitzaran de forma immediata (2 hores màxim) des de la seva notificació.

14.960 €

En evaluacion 001/2026/4484/I264

L’objecte del contracte es basa en la prestació del servei de manteniment i conservació dels sistemes de protecció contra incendis (extintors, boques d’incendis, sistema de detecció d’incendis, polsadors, alarma i la senyalística corresponent) i de centrals d’intrusió dels edificis municipals de l’Ajuntament de Tàrrega, especificats a l’annex 1.

33.615 €

Adjudicada ICSOL-2026-16

MRU/LCA - Serveis de manteniment de les estacions de bombament dels sistemes de reg, hidrants i aigües pluvials del sector Vinyes del Mig del municipi de Bell-lloc d'Urgell

11.433 €

En evaluacion CONTR/2026/0000000255

Servei de manteniment dels llacs d’innivació de les explotacions d’FGC Turisme (Ref. POS103/26)

89.552 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000056

Servei de revisió mecànica de les tasques cícliques per allargar la vida útil dels remuntadors i pilones instal·lats a les estacions de muntanya d'AMSA (ref. PO29/26)

139.800 €

Adjudicada 001/2026/4044/i264.

a. Retirada dels vehicles abandonats del dipòsit municipal, incloent les operacions de càrrega i manipulació necessàries. b. Transport de vehicles fins a un centre autoritzat de tractament de vehicles fora d’ús. c. Recepció, descontaminació i tractament dels vehicles conforme a la normativa vigent en matèria de residus i, en particular, de vehicles fora d’ús. d. Gestió del desballestament dels vehicles, incloent la valorització, reutilització o eliminació dels materials resultants. e. Tramitació de la baixa definitiva dels vehicles davant la Direcció General de Trànsit (DGT), així com la gestió documental associada. f. Alienació dels vehicles o dels seus components, si escau, d’acord amb la normativa aplicable. g. Qualsevol altra actuació necessària per a la correcta gestió integral dels vehicles abandonats, d’acord amb la normativa sectorial vigent.

Más licitaciones de INSS-Dirección provincial de Lleida