SERVEI DE NETEJA DE L’AJUNTAMENT DE CABANELLES

Expediente: X2025000093

L’objecte del contracte és la realització del servei de neteja de les dependències de l’Ajuntament de Cabanelles amb les diferents tasques especificades en el plec de prescripcions tècniques que regeix el contracte.\n\nAquest Ajuntament no compta amb personal propi per a dur a terme aquestes tasques.\n\nConstitueix l'obejecte del contracte, un total de 248hores de neteja distribuïdes en 2 hores setmanals estimades, durant els dos anys de durada inicial del contracte d'acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques (208 hores). Es preveu un marge de 40 hores de neteja addicional per cobrir les necessitats que puguin sorgir durant la vigència del contracte.

11.805
Presupuesto base
11.805
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Cabanelles, Girona (Cataluña)
Publicación
14 may 2025, 20:00

Organismo contratante

Ajuntament de Cabanelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 may 2025
Anuncio de Pliegos 14 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Ajuntament de Cabanelles

En la misma provincia (Girona)