Abierta 22 sep 2026 (19d 17h) Obras

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el "Projecte de pavimentació de de la carretera de Vilademires al terme municipal de Cabanelles. Fase 1", redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

Expediente: X2026000342

Contrato de obras publicado por Ajuntament de Cabanelles en Girona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 45100000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 22 sep 2026.

183.823
Presupuesto base
183.823
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
45100000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 08:04
Fecha límite
22 sep 2026, 23:59 (19d 17h)
Duración
2 meses

Organismo contratante

Ajuntament de Cabanelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación 22 sep 2026
Finaliza en 20 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 04:23

Mismo sector y zona (45 en Girona)

Abierta X2026000537

obres de renovació del terreny de joc del camp de futbol municipal de Lladó (moviment de terres, nivellació 3D, aportació de teva i ressembra de gespa natural) i la substitució completa del sistema de reg

52.736 €

Abierta X2026001670

L’objecte d’aquest contracte és l’execució de les obres descrites al Projecte tècnic de MILLORES EN LA SEGURETAT I LA FUNCIONALITAT DEL PAVELLÓ ESPORTIU DESANT JOAN DE LES ABADESSES, redactat per l´arquitecte, Sr. Marc Grifell iVera i aprovat mitjançant acord adoptat pel Plenari Municipal en sessió celebrada en data 27 de novembre de 2025.

72.508 €

Abierta 2026/2899

Obres de “restauració del tram de les espitlleres de la muralla medieval del Rec del Molí de Castelló d’Empúries”

119.507 €

Abierta X2026000382

Execució del projecte de millora dels vials de diferents zones de Maçanet de Cabrenys

315.004 €

Abierta X2026000037-BIS

Reurbanització d'un espai de transició entre el nucli històric i les zones de creixement urbà més recent, de superfície aproximada 578,70 m². És una zona amb activitat quotidiana notable, especialment per la presència dels comerços de Can Central i la Fogaina, i que actua com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i a la trama històrica del municipi. Les obres tenen per finalitat millorar la mobilitat, l’accessibilitat, la seguretat viària i la qualitat urbana de l’espai públic, així com dignificar l’entorn patrimonial de la capella de Sant Sebastià i reforçar-ne la funció com a punt d’accés al carrer Sant Sebastià i al nucli històric del municipi.

147.311 €

Abierta CONTR/2026/0000000267

Obres de millora de les patologies del mur NU21MU126E amb prioritat P2A del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. POS131/26)

113.641 €

Abierta CONTR/2026/0000000261

Obres d'estabilització dels talussos NU21TA06D i NU21TA07D del Cremallera de Núria de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (ref. POS130/26)

230.096 €

Abierta X2026001613

Pavimentació de l'espai de la Pista coberta de Sant Gregori amb sistema àrea-elàstic de capa d'ús de linòleum d'alta resistència i baix manteniment

90.500 €

Abierta X2026001026

Execució de les obres d’adequació i reforma del local situat a la planta baixa de l’edifici de l’avinguda Onze de Setembre, 13, d’Olot, per tal d’ubicar-hi les oficines del Servei comarcal de joventut i l’Oficina Jove de la Garrotxa.

137.651 €

Abierta COBS2026/055

El objeto del presente contrato es la prestación del servicio de mantenimiento, conservación, inspección y limpieza de la red de alcantarillado del término municipal de Sant Feliu de Guíxols. Dentro del servicio de mantenimiento se incluyen las tareas de inspección, limpieza y conservación de la red, así como la construcción de las acometidas de terceros a la mencionada red y el mantenimiento de las acometidas de los edificios de responsabilidad municipal, restante fuera de este contrato el mantenimiento de las redes de alcantarillado de cualquier otro organismo y de las acometidas de los edificios particulares.

459.222 €

Más licitaciones de Ajuntament de Cabanelles

Formalizada X2025000453

MILLORA DE LA DIGITALITZACIÓ DELS SISTEMES DE GESTIÓ DE L'AIGUA URBANA DE CABANELLES

135.672 €

Formalizada X2025000453

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les obres de millora de la digitalització dels sistemes de gestió d’aigua urbana del municipi de Cabanelles d’acord amb les actuacions recollides en el Projecte redactat per Narcís Pi Dalfo, de l’empresa ABM Serveis d’Enginyeria i Consulting S.L..

135.672 €

Formalizada X2025000423

SERVEI DE MANTENIMENT DE LA XARXA D'AIGUA POTABLE MUNICIPAL DE CABANELLES (GEN26)

120.099 €

Formalizada X2025000423

Constitueix l’objecte del present contracte els treballs del manteniment preventiu i correctiu així com la inspecció tècnica de la xarxa municipal d’aigua potable al municipi de Cabanelles en els termes previstos al Plec de prescripcions tècniques redactat pel Col·legi d’enginyers i enginyers tècnics industrial de Girona. S’entén l’abastament d’aigua potable al municipi com el conjunt d’instal·lacions i d’accions que asseguren la correcta i completa prestació d’aquest servei, des de la captació i el tractament de l’aigua fins a la distribució als abonats incloent les fonts públiques i els hidrants del municipi. L’empresa adjudicatària del servei serà la responsable del manteniment, conservació i reparació d ela xarxa de distribució i de les instal·lacions auxiliars, del tractament de potabilització en dipòsits, i de l’execució de les connexions de servei, d’acord amb la normativa vigent i futura mentre tingui vigència el contracte. L’Ajuntament de Cabanelles és el gestor de l’abastament d’aigua potable del municipi. No es tracta d’una concessió del servei sinó de la contractació pel manteniment, conservació, reparació i algunes tasques relacionades amb les infraestructures hidràuliques municipals de la xarxa d’aigua potable.

60.050 €

Formalizada X2026000050

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el Projecte de pavimentació de diferents trams del camí de Solà de Badós a les vinyes al terme municipal de Cabanelles, redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

116.443 €