Abierta Sin plazo publicado Obras

PAVIMENTACIO DELA CARRETERA DE VILADEMIRES FASE 1

Expediente: X2026000342

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el Projecte de pavimentació de de la carretera de Vilademires al terme municipal de Cabanelles. Fase 1, redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

183.823
Presupuesto base
183.823
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cabanelles, Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 11:02
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Cabanelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Cabanelles

Abierta X2026000342

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les actuacions descrites en el "Projecte de pavimentació de de la carretera de Vilademires al terme municipal de Cabanelles. Fase 1", redactat per Martí Corominas Blanch i Maria Corominas Ramot, de l’empresa E.P. Enginyeria Grup7 SLP.

183.823 €

Formalizada X2025000453

MILLORA DE LA DIGITALITZACIÓ DELS SISTEMES DE GESTIÓ DE L'AIGUA URBANA DE CABANELLES

135.672 €

Formalizada X2025000453

L’objecte del contracte consisteix en la realització de les obres de millora de la digitalització dels sistemes de gestió d’aigua urbana del municipi de Cabanelles d’acord amb les actuacions recollides en el Projecte redactat per Narcís Pi Dalfo, de l’empresa ABM Serveis d’Enginyeria i Consulting S.L..

135.672 €

Formalizada X2025000423

SERVEI DE MANTENIMENT DE LA XARXA D'AIGUA POTABLE MUNICIPAL DE CABANELLES (GEN26)

120.099 €

Formalizada X2025000423

Constitueix l’objecte del present contracte els treballs del manteniment preventiu i correctiu així com la inspecció tècnica de la xarxa municipal d’aigua potable al municipi de Cabanelles en els termes previstos al Plec de prescripcions tècniques redactat pel Col·legi d’enginyers i enginyers tècnics industrial de Girona. S’entén l’abastament d’aigua potable al municipi com el conjunt d’instal·lacions i d’accions que asseguren la correcta i completa prestació d’aquest servei, des de la captació i el tractament de l’aigua fins a la distribució als abonats incloent les fonts públiques i els hidrants del municipi. L’empresa adjudicatària del servei serà la responsable del manteniment, conservació i reparació d ela xarxa de distribució i de les instal·lacions auxiliars, del tractament de potabilització en dipòsits, i de l’execució de les connexions de servei, d’acord amb la normativa vigent i futura mentre tingui vigència el contracte. L’Ajuntament de Cabanelles és el gestor de l’abastament d’aigua potable del municipi. No es tracta d’una concessió del servei sinó de la contractació pel manteniment, conservació, reparació i algunes tasques relacionades amb les infraestructures hidràuliques municipals de la xarxa d’aigua potable.

60.050 €

En la misma provincia (Girona)

Abierta X2026/153

L’objecte del projecte és el de descriure les obres necessàries per tal de reformar uns trams dels carrers de Baix i del Pont. Aquests obres tenen per objectiu millorar l’accessibilitat i el pas dels vianants per la vorera, i reordenar el transit així com implantar-hi xarxes de serveis. L’àmbit d’actuació compren una superfície aproximada de 650 m² al carrer de dela Font i 190 m² al carrer de Baix.

101.213 €

Abierta CONC2026000057

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

70.000 €

Abierta X2026003768

L’objecte del contracte és el subministrament de material d’oficina i paper per a escriptura i impressió necessari per al funcionament ordinari de les diferents àrees, serveis i dependències del Consell Comarcal del Pla de l’Estany. El contracte comprèn la preparació, manipulació, transport, lliurament i, si escau, retirada i substitució dels productes objecte del contracte, d’acord amb les necessitats que es presentin duran la seva vigència. Les característiques tècniques dels productes, les quantitats estimades i la resta de prescripcions tècniques aplicables es defineixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars i els seus annexos. Les quantitats que consten als annexos tenen caràcter estimatiu i no comporten cap compromís del Consell Comarcal d’adquirir-ne la totalitat. Els subministraments es realitzaran en funció de les necessitats reals de la corporació durant la vigència del contracte.

15.207 €

Abierta X2026000198

Obres descrites al projecte bàsic i de rehabilitació de l'antiga fleca de Sant Miquel de Campmajor per destinar la planta baixa a equipament públic.

363.636 €

Abierta X2026000187

Contractació de les obres de finalització de l'aparcament a l'entorn de l'Església de Sant Pere

103.304 €