SERVEI DE MANTENIMENT DE LA XARXA D'AIGUA POTABLE MUNICIPAL DE CABANELLES

Expediente: X2025000205

Constitueix l’objecte del present contracte els treballs del manteniment preventiu i correctiu així com la inspecció tècnica de la xarxa municipal d’aigua potable al municipi de Cabanelles en els termes previstos al Plec de prescripcions tècniques redactat pel Col·legi d’enginyers i enginyers tècnics industrial de Girona.\nS’entén l’abastament d’aigua potable al municipi com el conjunt d’instal·lacions i d’accions que asseguren la correcta i completa prestació d’aquest servei, des de la captació i el tractament de l’aigua fins a la distribució als abonats incloent les fonts públiques i els hidrants del municipi.\nL’empresa adjudicatària del servei serà la responsable del manteniment, conservació i reparació d ela xarxa de distribució i de les instal·lacions auxiliars, del tractament de potabilització en dipòsits, i de l’execució de les connexions de servei, d’acord amb la normativa vigent i futura mentre tingui vigència el contracte.\nL’Ajuntament de Cabanelles és el gestor de l’abastament d’aigua potable del municipi. No es tracta d’una concessió del servei sinó de la contractació pel manteniment, conservació, reparació i algunes tasques relacionades amb les infraestructures hidràuliques municipals de la xarxa d’aigua potable.\n

78.754
Presupuesto base
78.754
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Cabanelles, Girona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2025, 11:24

Organismo contratante

Ajuntament de Cabanelles

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2025
Anuncio de Pliegos 22 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Ajuntament de Cabanelles

En la misma provincia (Girona)