En evaluacion Servicios

Servei de difusió dels continguts televisius de l'empresa municipal El Vendrell Comunicació SLM

Expediente: GCON2025000086

L’objecte d’aquest contracte és el servei difusió dels continguts televisius de l’empresa municipal El Vendrell Comunicació SLM. De conformitat amb el present contracte, l’adjudicatari s’obliga a la difusió dels continguts televisius mitjançant el programa sobre el qual tingui una llicència per a la prestació del servei de comunicació audiovisual de televisió digital terrestre (TDT), de la demarcació de Vilanova i la Geltrú (canal 30). demarcació de Vilanova i la Geltrú (canal 30).

197.952
Presupuesto base
197.952
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vendrell, el, Tarragona (Cataluña)
Publicación
28 oct 2025, 13:32

Organismo contratante

EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 28 oct 2025
Anuncio de Pliegos 28 oct 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:12

Más licitaciones de EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM

En la misma provincia (Tarragona)

Abierta 43990106/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics de la Conca de Barberà, de Montblanc.

4.530 €

Abierta 43990102/2027/01

La contractació té per objecte prestar el servei de neteja dels espais del Centre de Recursos Pedagògics del Baix Camp de Reus.

16.471 €

Abierta 432026PA1002

Arrendamiento de cuatro fuentes de agua filtrada conectadas a la red, incluyendo su instalación y mantenimiento para la Dirección Provincial del Instituto Social de la Marina de Tarragona y sus Direcciones Locales en L'Ametlla de Mar y La Ràpita.

2.521 €

Abierta 09/2026

El present acord marc té per objecte el subministrament en règim de lloguer de casetes i/o estands de fusta, carpes i haimes, incloent-hi els serveis associats de transport, instal·lació, muntatge i desmuntatge, per a la celebració de fires, actes i esdeveniments gestionats per Mercats de Tarragona, SA. Els subministraments es contractaran en funció de les necessitats efectives que es produeixin durant la vigència de l'acord marc mitjançant els corresponents contractes basats.

87.214 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €