Adjudicada Contrato privado

Servei d'assegurança de responsabilitat de càrrecs electes i personal al servei de l'administració

Expediente: 8/2021

Contracte basat en l'Acord marc del servei d'assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (Exp. 2019.01) del CCDL-ACM, lot 3 \pòlissa d'assegurances de responsabilitat de càrrecs electes i personal al sevei de l'administració dels ens públics i empreses públiques i consorcis i gestores d'entitats públiques\.

35.500
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 abr 2021, 11:30

Organismo contratante

EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 abr 2021
Anuncio de Pliegos 29 abr 2021
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 abr 2021
Anuncio de Formalización 22 abr 2021

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 mar 2026, 23:19

Más licitaciones de EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 28685/2026

Subministrament de formigó de planta per a la realització de tasques de manteniment a via pública i en edificis municipals

30.000 €

Abierta 2913/2026

L'objecte del contracte és el subministrament d’aigua embotellada, mitjançant fonts refrigerades, garrafes d'aigua reutilitzables, gots biodegradables, servei de manteniment i higienització anual de les fonts dispensadores d'aigua instal·lades a les dependències municipals de l'Ajuntament.

19.721 €

Abierta 2607MS11

Subministrament d'una interfície d'àudio sobre IP compatible amb protocol RAVENNA i AES67 SMPTE-2022-7 per la Cabina A d'Informatius del mitjà ràdio al campus Diagonal.

7.500 €