Formalizada Servicios

L’objecte d’aquest contracte és el servei difusió dels continguts televisius de l’empresa municipal El Vendrell Comunicació SLM. De conformitat amb el present contracte, l’adjudicatari s’obliga a la difusió dels continguts televisius mitjançant el programa sobre el qual tingui una llicència per a la prestació del servei de comunicació audiovisual de televisió digital terrestre (TDT), de la demarcació de Vilanova i la Geltrú (canal 30). demarcació de Vilanova i la Geltrú (canal 30).

Expediente: GCON2025000086

Contrato de servicios formalizado por EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM en Tarragona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 92220000. Adjudicado el 31 may 2026 a Publicacions Penedes, S.A.. Se recibieron 2 ofertas.

98.976
Presupuesto base
197.952
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
92220000
Lugar de ejecución
Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2026, 14:05
Fecha límite
12 nov 2025, 14:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
Publicacions Penedes, S.A.
NIF
A08734949
Importe
98.976
Ofertas recibidas
2

Organismo contratante

EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2026
Anuncio de Pliegos 22 abr 2026
Fin Plazo Presentación 12 nov 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 31 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 jun 2026, 04:22

Mismo sector y zona (92 en Tarragona)

Abierta SV/26/26

Servicio de operación, mantenimiento y seguimiento ambiental de los humedales artificiales del Delta del Ebro.

478.000 €

Formalizada 2026_08

Amb motiu de la celebració de les diferents festes del municipi, aquest ajuntament organitza anualment un programa d’activitats culturals, lúdiques i festives adreçades a tota la població. Entre aquestes activitats, les actuacions musicals a càrrec d’orquestres són una de les principals atraccions i compten amb una àmplia participació ciutadana.

41.140 €

En evaluacion 105/2026

L’objecte del present contracte és el servei de monitoratge, dinamització i gestió del Casal d’Estiu, del casal de Nadal, casal dels dissabtes i les colònies d’estiu del municipi dels Pallaresos, adreçat a infants de I3 a sisè de primària, durant els períodes no lectius corresponents a les vacances escolars d’estiu, de Nadal i els dissabtes.

68.963 €

Formalizada 847/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Doctor Prats que es realitzarà el dia 13 de juny de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

22.000 €

Formalizada 848/2026

És objecte del present, el contracte de serveis artístics per a la realització del concert del grup Maldita Nerea que es realitzarà el dia 11 de juliol de 2026. El concert tindrà lloc a la pista coberta del Complex Esportiu Municipal, ubicada a Camí del Clos 4, de la Pobla de Mafumet.

33.000 €

Adjudicada 3854/2025

L’objecte del contracte consisteix en la realització de l’espectacle "Els Clap" durant la fira de Santa Llúcia de l’Arboç 2025, segons les condicions, requeriments tècnics i abast detallats en el pressupost presentat per la companyia. El contracte comprèn les següents prestacions: - L’execució de l’espectacle per part de la companyia Ass. Cultural La Companyia – Els Clap. - El desplaçament del personal i el transport del material necessari per a la seva realització. - El muntatge i desmuntatge escènic i tècnic. - L’aportació del personal tècnic i artístic necessari.

2.034 €

En evaluacion 995/2026

És objecte del contracte la prestació del servei d’activitats dirigides que es duen a terme a la Sala Polivalent i la piscina municipal dels Pallaresos mitjançant la contractació de monitors amb personal qualificat.

14.412 €

Formalizada 2026/14311

El present plec té per objecte la regulació del servei d’actuació artística (concert) per a les Festes Majors de Deltebre 2026. El promotor (Ajuntament de Deltebre), desitja contractar la gestió i contractació de l'equip humà i material de l’artista, i de la gestió documental associada a aquest servei d'actuació a Deltebre el dia 15 d’agost de 2026, en els termes i condicions que consten als Plecs i que es concretin posteriorment entre les parts.

20.000 €

Formalizada 117/2026

Producció, realització i lliurament d'un documental audiovisual de caràcter cultural i patrimonial dedicat a la figura de l'arquitecte Antoni Gaudí, amb especial atenció a la seva vinculació amb la ciutat de Reus com a lloc de naixement, així com a la influència del context social, cultural i territorial de la ciutat en la seva trajectòria personal i creativa. L'objecte del contracte es detalla al plec de prescripcions tècniques particulars de l'annex III.

37.190 €

En evaluacion X2026053203

impartició del Taller de Dibuix i Pintura a l’Oli programat des del Casal Municipal de la Gent Gran Curs 2026/2027

4.144 €

Más licitaciones de EL VENDRELL COMUNICACIÓ, SLM