Servei de casals d'estiu a les escoles bressol municipals La Traca i El Molí

Expediente: AEBM202601

L’objecte d’aquest del contracte és el servei del casal d’estiu al llarg del mes de juliol de 2026, a les Escoles Bressol Municipals (EBM), La Traca i El Molí, de Molins de Rei.

99.148
Presupuesto base
99.148
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Molins de Rei, Barcelona (Cataluña)
Publicación
31 mar 2026, 18:26

Organismo contratante

MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 mar 2026
Anuncio de Pliegos 31 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 may 2026, 10:12

Más licitaciones de MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL

En la misma provincia (Barcelona)