Formalizada Servicios

SERVEI DEL CASAL D’ESTIU A LES ESCOLES BRESSOL MUNICIPALS DE MOLINS DE REI LA TRACA I EL MOLÍ

Expediente: AEBM202602

L’objecte d’aquest del contracte és el servei del casal d’estiu al llarg del mes de juliol de 2026, a les Escoles Bressol Municipals (EBM), La Traca i El Molí, de Molins de Rei.

99.148
Presupuesto base
99.148
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Molins de Rei, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 jun 2026, 15:34

Organismo contratante

MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 jun 2026
Anuncio de Pliegos 29 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 jun 2026
Anuncio de Formalización 29 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jun 2026, 10:15

Más licitaciones de MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL

En la misma provincia (Barcelona)