Formalizada Servicios

L’objecte del contracte és la gestió del servei integral de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut de Molivers, consistent en la realització del servei de prevenció aliè per al desenvolupament de les activitats preventives de riscos laborals en les especialitats tècniques de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada i l’especialitat de vigilància de la salut dels treballadors de Molivers, així com qualsevol altre activitat que es pugui derivar del compliment de la legislació indicada.

Expediente: AG202601

Contrato de servicios formalizado por MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 71317200. Adjudicado el 1 sep 2026 a QUIRON PREVENCION. Se recibieron 6 ofertas.

39.950
Presupuesto base
107.865
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71317200
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 may 2026, 20:00
Fecha límite
28 may 2026, 23:59
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
QUIRON PREVENCION
NIF
B64076482
Importe
26.960
Ofertas recibidas
6

Organismo contratante

MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 may 2026
Anuncio de Pliegos 13 may 2026
Fin Plazo Presentación 28 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 1 sep 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 sep 2026, 04:22

Mismo sector y zona (71 en Barcelona)

Abierta 10059/2026

Direcció d'obra i coordinació de seguretat i salut per a les obres d'ampliació del pont sobre els FGC i sistema de rampa i escales de connexió entre el camí de Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Raons que ho justifiquen: - Pas insuficient per a vianants en el tram central de ponts adjacents o en continuïtat sobre Can Gatxet i els FGC. Només existeix a un costat (est) i d'una dimensió de poc més d’1 metre. A la banda oposada només hi ha el voral. - Absència d’espai per al futur carril per a bicicletes, ara inexistent. D'altra banda, contextualitzat en un procés de consolidació general de xarxa ciclista al municipi. - Manca de connexió adaptada entre Can Gatxet i la carretera de Vallvidrera. Els dos nivells només resten connectats per unes escales al límit normatiu.

52.064 €

Abierta SER01-07/2026

El present procediment de licitació té per objecte la contractació d’un servei de prevenció aliè (SPA) en prevenció de riscos laborals per PUMSA, als efectes de cobrir les següents especialitats: medicina del treball (vigilància de la salut i reconeixements mèdics preventius), higiene industrial, ergonomia i la psicosociologia aplicada, seguretat en el treball, que inclou Coordinació d’Activitats Empresarials (CAE) i actuacions en prevenció tècnica per al personal de qualsevol centre de treball.Així mateix, el contracte haurà de cobrir la prestació d’assessorament i de sessions de formació general i específica.

18.400 €

Abierta 2026/0010839

Concurs de projectes, mitjançant procediment restringit a cinc concursants, amb intervenció de jurat, per a la selecció d’una proposta d’intervenció, que servirà de base per a la contractació dels serveis de redacció del Projecte bàsic i d’execució, certificació d’eficiència energètica de l’edifici, posterior direcció d’obra, direcció d’execució d’obres i monitorització de la “Rehabilitació de l’edifici d’habitatges de la Plaça de la República, 9 de Montesquiu sota l’estàndard Passivhaus”.

199.275 €

Abierta 31878/2025

Redacció del projecte de reparació de paviments i millora de l’accessibilitat al barri de l’Eixample i direcció de les obres, en el cas que es duguin a terme. - Reparació i re-pavimentació de voreres degradades, amb substitució de peces trencades o enfonsades, regularització de pendents i execució de trams nous on sigui necessari - Re-asfaltat i reparació de calçades que presentin clots, enfonsaments o irregularitats superficials - Ampliació puntual de voreres en trams amb secció insuficient per al pas segur de vianants - Formació de nous passos de vianants adaptats, amb rampes, paviments podotàctils i rebaixes de vorera d’acord amb els criteris d’accessibilitat universal - Execució d’orelles (eixamplaments de vorera a les interseccions) per reduir la distància de pas, augmentar la visibilitat i la seguretat dels creuaments - Revisió i reposició del mobiliari urbà afectat per les obres (bancs, pilones, papereres, etc.) Aquest projecte haurà de ser desenvolupat i lliurat seguint els requisits de la metodologia BIM, conforme a la documentació inclosa a l’annex 1 del PPT.

155.056 €

Abierta 2026/0019743

Servei d’anàlisi de colífags somàtics en mostres d’aigua

17.500 €

Abierta 26889/2026

Per tal de complir amb l’obligació de portar a terme la verificació i legalització d’instal·lacions ja existents i de noves instal·lacions elèctriques en edificis municipals i espais públics, es contracta una empresa externa acreditada i autoritzada per realitzar els serveis d’inspecció tècnica i de realització de les certificacions d’ equips i instal·lacions. Així mateix, seran objectes del contracte les inspeccions inicials en les noves instal·lacions de BT i AT previstes de ser executades durant la durada de contracte.

12.000 €

Abierta 10489/2026

Contracte de serveis per a la direcció facultativa (direcció d'obra, direcció d'execució i CQ) i coordinació en seguretat i salut per a les obres previstes al projecte executiu de la construcció d'un edifici plurifamiliar de 6 habitatges HPO

59.000 €

Abierta CLT/2026/723

L'objecte del contracte és la prestació de serveis tècnics especialitzats per a la redacció del projecte museològic del centre de museus Sabadell Centre de Cultura que inclou el pla museològic i museogràfic del Museu d'Història de Sabadell (MHS) per la nova seu a l'edifici de l'antic Museu del Gas, i el pla museològic del Museu d'Art Modern i Contemporani de Sabadell (MAMCS) per la nova seu a les cases Marcet-Grau i Calvó, a la plaça del Gas.

82.000 €

Abierta 2026OB0018

El objeto del presente contrato es la prestación de los servicios de redacción de proyectos (anteproyecto, proyecto básico y proyecto ejecutivo) y dirección de las obras para la implantación de los nuevos accesos a MERCABARNA (Barcelona).

440.468 €

Abierta X2026000129

servei de prevenció de riscos laborals aliè, tant en les especialitats tècniques (seguretat, higiene i psicosociologia aplicada) com en l’especialitat de vigilància i promoció de la salut de tot el personal de l’Ajuntament de Sant Joan de Vilatorrada (especialitat col·lectiva i individual), en qualsevol dels seus centres de treball, i de tot el personal del Patronat Municipal Assistencial (PMA), de conformitat amb la normativa vigent en matèria de prevenció de riscos laborals i en matèria de Seguretat social, d’acord amb l’establert al plec de clàusules tècniques que regulen aquest contracte.

28.960 €

Más licitaciones de MOLIVERS SOCIETAT MUNICIPAL, SL