Formalizada Servicios

MIXT DE SUBMINISTRAMENT I SERVEIS TÈCNICS DE SONORITZACIÓ, IL·LUMINACIÓ I VIDEO DELS ESCENARIS I ACTES DE FESTES DEL TURA

Expediente: CCS12025000015

Constitueix l’objecte d’aquest contracte els serveis tècnics de sonorització i il·luminació i vídeo dels escenaris i actes des les Festes del Tura d’Olot.

163.000
Presupuesto base
72.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Olot, Girona (Cataluña)
Publicación
30 jul 2025, 12:45

Organismo contratante

Ajuntament d'Olot

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 30 jul 2025
Anuncio de Pliegos 30 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 2 jul 2025
Anuncio de Formalización 30 jul 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament d'Olot

En la misma provincia (Girona)