Adjudicada Servicios

El contracte consisteix en l'arrendament d'equips de so i il·luminació, així com el personal tècnic necessari, per les activitats organitzades pel departament de Fires i Festes: la Festa Major de Santa Anna, la festa dels Copatrons, la Diada Nacional i la Cavalcada de Reis.

Expediente: 2026/7903G

Contrato de servicios adjudicado por Ajuntament de Blanes. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 51313000. Adjudicado a Patxi R Serveis Tècnics S.L. Se recibió 1 oferta.

39.865
Presupuesto base
43.852
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Emergencia
CPV principal
51313000
Publicación
5 jun 2026, 14:05
Fecha límite
22 jun 2026, 16:00
Duración
1 año

Adjudicación

Adjudicatario
Patxi R Serveis Tècnics S.L
NIF
B09622374
Importe
27.365
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Blanes

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación 22 jun 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 06:26

Más licitaciones de Ajuntament de Blanes