Abierta 21 sep 2026 (17d 5h) Suministros

Subministrament en règim de lloguer, la instal·lació, posada en funcionament, manteniment, conservació, desmuntatge i gestió d’una pista de gel temporal amb una superfície útil mínima de 20 × 10 metres, destinada a l’ús ciutadà durant la campanya de Nadal 2026-2027 al municipi de Figueres.

Expediente: CONC2026000057

Contrato de suministros publicado por Ajuntament de Figueres en Girona. Categoría CPV 92300000. Plazo de presentación de ofertas hasta el 21 sep 2026.

70.000
Presupuesto base
84.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
92300000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 16:04
Fecha límite
21 sep 2026, 16:00 (17d 5h)

Organismo contratante

Ajuntament de Figueres

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación 21 sep 2026
Finaliza en 17 días
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:22

Mismo sector y zona (92 en Girona)

Abierta 2026018916

L'objecte del contracte és la contractació dels serveis de gestió i dinamització dels tallers de participació i les trobades del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents de Girona. . Prestació del servei de gestió i dinamització dels tallers de participació del Consell d'Infants i del Consell d'Adolescents. Tallers que es realitzen a principi de curs amb l'objectiu de treballar la participació infantil. . Prestació del servei de gestió i dinamització de les trobades del Consell de participació d'infants i del consell d'Adolescents de Girona. Trobades que es realitzen amb l'objectiu de fomentar la participació dels infants i adolescents en diferents temes de la ciutat

19.555 €

Abierta COBS2026/073

L'objecte del present contracte és la prestació del servei de monitoratge per a l'activitat física (gimnàstica de manteniment) per a la gent gran al Centre Cívic de Vilartagues i al Centre Cívic de Tueda (Pavelló de la Corxera). Des dels mesos d'octubre fins a juny. S'inclou també l'activitat física (gimnàstica de manteniment) a la platja durant els mesos de juliol i agost i l'activitat de les olimpiades de la gent gran durant tres dies del mes d'abril.

41.544 €

Adjudicada CONC2026000042

Representació de l'espectacle " Muerta de amor" al Teatre Municipal el Jardí en el marc de la programació del festival d'arts escèniques Temporada Alta 2026 - Festival internacional de tardor de Catalunya 2026.

36.225 €

En evaluacion X2026003672

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis d’atenció al visitant i realització de les visites guiades a l’Arqueoparc Coves de Serinyà, durant el període comprès des de l’1 de juliol de 2026 (o des de la data que s’indiqui en el contracte administratiu) fins al 30 de juny de 2027, d’acord amb el calendari i l’horari d’obertura de l’equipament durant aquest període, recollit en el Plec de prescripcions tècniques (PPT). Aquests serveis s’han d’executar al recinte de l’Arqueoparc Coves de Serinyà (c-66, 17852, Serinyà).

47.452 €

En evaluacion 2026/2946

Restauració pintures antic convent Sant Agustí

55.514 €

En evaluacion 2026031510

Contractació dels serveis de producció tècnica, regidories d'escenari i serveis auxiliars de suport als concerts i altres espectacles durant les Fires de Sant Narcís 2026.

29.780 €

En evaluacion X2026001087

Contracte de serveis de monitoratge de les activitats fisicoesportives organitzades per l’Ajuntament de Celrà

41.583 €

Formalizada 2026/005186

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert de Miki Núñez, que tindrà lloc el dia 14 d’agost de 2026, a les 23.00 h, al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

20.500 €

Formalizada 2026/005184

L’objecte del contracte és la prestació del servei artístic per a la realització del concert del grup Els Catarres, que tindrà lloc el dia 11 d’agost de 2026, a les 00.00 h (nit de l’11 al 12 d’agost), al recinte de l’antic càmping Bahía, en el marc de la programació musical de les Barraques de la Festa Major de Roses 2026.

18.000 €

En evaluacion e-02.08.04.1408 3/2026

És objecte del contracte, la prestació del servei per a la gestió, execució i organització de la cursa. Aquest és un esdeveniment obert en el que pot participar qualsevol persona que vulgui gaudir d’aquest esdeveniment esportiu que està formada per tres curses: - La mitja Marató de 21k - La Comte Guifre de 10k - La Bressol de Catalunya de 5k Les tasques de gestió, preparació i execució de les curses tenint en compte totes les consideracions per dur a terme el servei són les següents: - Gestió, preparació i execució de les curses. - Promoció i màrqueting. - Inscripcions: gestió de pagament, control i entrega de dorsals, xips, samarretes i obsequis. - Dinamització i punts de control. - Coordinació amb l’Ajuntament, recorregut i seguretat. - Cobertura del circuit amb voluntaris o personal propi. - Circuit proposta dels recorreguts. - Informar mitjançant web i correu electrònic. - Planificació de l’esdeveniment - Cobertura sanitària: suport vital bàsic

7.868 €

Más licitaciones de Ajuntament de Figueres

Abierta CONC2026000055

CONCURSO DE PROYECTOS, CON INTERVENCIÓN DE JURADO, PARA LA SELECCIÓN Y POSTERIOR ADJUDICACIÓN DE LOS CONTRATOS DE SERVICIOS DE ARQUITECTURA RELACIONADOS CON LA CONSTRUCCIÓN DE LA NUEVA SEDE DEL ARCHIVO COMARCAL DEL ALT EMPORDÀ Y LA BIBLIOTECA.

1.058.284 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta CONC2026000039

CONTRATO MIXTO DE SERVICIOS DE MONTAJE, DESMONTAJE Y MANTENIMIENTO DEL ÁRBOL DE NAVIDAD, DE LA TOTALIDAD DE LAS LUCES TIPO DALINANO QUE FORMAN PARTE DEL ALUMBRADO NAVIDEÑO, Y EL SUMINISTRO EN RÉGIMEN DE ALQUILER DE LUCES DE NAVIDAD, CON MONTAJE, DESMONTAJE Y MANTENIMIENTO DE LAS MISMAS DURANTE LA CAMPAÑA DE NAVIDAD DE LA CIUDAD DE FIGUERES

1.086.902 €

Abierta CONC2026000039

Contrato mixto de servicios de montaje, desmontaje y mantenimiento del árbol de Navidad, de la totalidad de las luces tipo Daliniano que forman parte del alumbrado Navideño y el suministro en régimen de alquiler y mantenimiento de las mismas durante la campaña de Navidad de la ciudad de Figueres

452.876 €

Abierta CONC2026000030

SERVEIS POSTALS, BUSTIADA SENSE DESTINATARI I MISSATGERIA.

238.201 €