En evaluacion Obras

Millora de rendibilitat i la resiliència de la xarxa d’abastament d’aigua potable a Ventolà

Expediente: X2025000606

Contracte d’obres per la millora de rendibilitat i la resiliència de la xarxa d’abastament d’aigua potable i d’implantació de mecanismes de filtratge biològics d’arsènic davant d’episodis de sequera, al nucli de Ventolà, mitjançant Procediment Obert Simplificat

451.172
Presupuesto base
451.172
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Ribes de Freser, Girona (Cataluña)
Publicación
7 may 2025, 16:18

Organismo contratante

Ajuntament de Ribes de Freser

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 may 2025
Anuncio de Pliegos 7 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Ribes de Freser

En la misma provincia (Girona)