L’objecte del contracte és la digitalització i ordenació de l’accés sostenible a les platges i cales de Roses situades al Parc Natura del Cap de Creus mitjançant el subministrament i les obres d’instal·lació de senyalització dinàmica distribuïda en diversos punts del municipi de Roses per informar de l’estat de la carretera de Montjoi i també per informar de diferents esdeveniments d’interès general.

Expediente: 2025/007897

Contrato de obras formalizado por Ajuntament de Roses en Girona. Duración del contrato: 2 meses. Categoría CPV 35120000. Se recibieron 3 ofertas.

225.206
Presupuesto base
225.206
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
CPV principal
35120000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:29
Fecha límite
13 ene 2026, 00:59
Duración
2 meses

Documentos

(2)

Organismo contratante

Ajuntament de Roses

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 13 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización
Sin fecha publicada

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 7 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (35 en Girona)

Adjudicada 2026/0702_2

Adhesió acord marc de subministrametn d'uniformitat policial i vesturari de brigada i altre personal amb destinació a les entitas locals de Catalunya- LOT 1 vesrtuari i adjudicació de contracte basat

3.485 €

Formalizada PRI06/2026

Renovación del Sistema de Detección de Incendios en el Edificio Casademont de la Fundació Parc Recrerca i Innovació Universitat de Girona

19.898 €

Formalizada 2025050126.

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

En evaluacion X2026000965

Aquest contracte té per objecte el subministrament de les llicències d’ús del programari de control horari de presència i absència de personal del Consell Comarcal del Pla de l’Estany, així com del personal d’aquells ajuntaments de la comarca que tinguin encomanada aquesta assistència tècnica al Consell Comarcal. Així mateix, s’inclouen en l’objecte d’aquest contracte les tasques d’implementació, suport tècnic i manteniment. Veure més detall en el punt 1 OBJECTE DEL CONTRACTE (Clàusula 1) del Quadre de característiques del contracte del PCAP.

16.704 €

Anulada 2025050126

L’objecte del contracte és el subministrament de material operatiu policial i de protecció per la Policia Municipal.

14.301 €

Formalizada GRO-23/2026

Suministro E Instalacion De Caminos De Rodillos Para Equiipos Rx Rapiscan

8.335 €

Formalizada 2026F038000004

L’objecte del contracte és el subministrament de càmeres de videovigilància i components de muntatge.

21.173 €

Formalizada 2025/2236

Serveis de salvament i socorrisme per a les piscines municipals de Llagostera durant la temporada d'estiu. Les piscines municipals són les següents: - Piscina municipal de Llagostera (piscina gran) - Piscina municipal de la urbanització de La Canyera

27.107 €

Formalizada X2026000366

Contracte mixt pel subministrament i manteniment d'un sistema de control horari

4.300 €

En evaluacion 2025/4785

Contracte de subministrament de vestuari, calçat i complementsd’uniformitat per a la Policia Local de l’Ajuntament de l’Escala, així com els serveisassociats de presa de mides, proves i arranjaments, d’acord amb el Plec deprescripcions tècniques.

37.180 €

Más licitaciones de Ajuntament de Roses

Abierta 2026/003249

CONTRACTE MIXT DE SUBMINISTRAMENT I INSTAL·LACIÓ DE SENYALITZACIÓ TURÍSTICA INTEL·LIGENT AMB CODIS QR VINCULATS A LA WEB DE TURISME MUNICIPAL DE ROSES

62.275 €

En evaluacion 2023/007883

Contractació del servei de subministrament de dades de visitants mitjançant la tecnologia de telefonia mòbil,en concret en relació amb dades de mobilitat i d’interès turístic general a la destinació de Roses.

71.792 €

Formalizada 2026/000749

Servei de renovació de la certificació de Roses com a destinació Biosphere

16.000 €

Formalizada 2026/000749

La prestació consisteix en la contractació dels serveis vinculats a l’aplicació de la metodologia BIOSPHERE, per part de l’Instituto de Turismo Responsable, amb l’objectiu de renovar la Certificació Roses Biosphere. Les prestacions a realitzar pel contractista es desenvoluparan a partir de les fases següents, que es detallen en el PPT: • Fase 1. Continuïtat del projecte Biosphere Destination. • Fase 2. Realització del procés d’auditoria externa de tercera part. • Fase 3. Manteniment del certificat Biosphere Destination.

8.000 €

En evaluacion 2026/003249

L’objecte del contracte és el subministrament i instal·lació de senyalitzacions intel·ligents amb codis QR vinculats a la web de Turisme del municipi de Roses així com la retirada dels elements de senyalització obsolets o en mal estat. El contracte inclou l’actualització de l’inventari de la senyalització turística al software de l’Ajuntament de Roses. El subministrament representa un 85,20% de l’import del contracte i la instal·lació (obres) 14,80%.

62.275 €