Formalizada Servicios

L’objecte del contracte consisteix en la prestació dels serveis de manteniment, desenvolupament, actualitzacions i adaptació a canvis normatius i tecnològics de tots els mòduls de l’aplicació de la plataforma per la gestió d’inscripcions d’activitat de l’Ajuntament de

Expediente: SER_NSP_2025_0018

Contrato de servicios formalizado por Ajuntament de Lleida en Lleida. Procedimiento negociado con publicidad. Categoría CPV 72500000. Adjudicado el 24 dic 2025 a Perception Technologies SL. Se recibió 1 oferta.

15.632
Presupuesto base
64.412
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
72500000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 16:09
Fecha límite
9 dic 2025, 13:50

Adjudicación

Adjudicatario
Perception Technologies SL
NIF
B62370473
Importe
15.632
Ofertas recibidas
1

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 24 dic 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 15:24

Mismo sector y zona (72 en Lleida)

Abierta CTFC-2026-158

Contracte de servei d'infraestructura tecnològica

156.000 €

Abierta 2026SER81

Servei d’implantació, migració de dades i manteniment del sistema de gestió de persones de la Universitat de Lleida per part de la unitat de Sistemes d’Informació i Comunicacions (SIC) de la UdL

1.000.000 €

Abierta 2025/65-3302

El present Sistema Dinàmic d’Adquisició (SDA) té per objecte la selecció proveïdors amb les capacitats tècniques i materials suficients que podran participar en les licitacions per a l’adjudicació dels contractes derivats en el marc de l’SDA, l’objecte dels quals és el subministrament de llicències informàtiques i el manteniment i evolutius de les llicències de la Diputació de Lleida.

Abierta 3679/2025

El objeto del sistema dinámico de adquisición (en lo sucesivo *SDA), es la selección de empresas con las capacidades técnicas y materiales suficientes que podrán participar en las licitaciones para la adjudicación de los contratos específicos en el marco del *SDA, el objeto de los cuales es el suministro de licencias informáticas y las actualizaciones y las mejoras del software existente y el suministro de las licencias informáticas en régimen de derecho de uso del Ayuntamiento de Alcarràs.

Formalizada 1069/2026_

Prestació del servei de subscripció, posada en funcionament, manteniment i suport integral en modalitat núvol (cloud) de la plataforma NEXT, incloent-hi l’accés a les seves aplicacions associades, en particular el sistema de comptabilitat CGAP.

28.520 €

Formalizada 001/2026/30/I264

L’objecte del contracte es basa en la revisió, actualització, valoració i digitalització de l’Inventari General de béns, drets i obligacions que conformen el patrimoni dels següents ens, sigui quina sigui la seva naturalesa i el títol d’adquisició o ús:  Inventari consolidat de l’Ajuntament de Tàrrega, que inclou: a) L’inventari del propi Ajuntament. b) Inventari de l’Entitat pública empresarial local (EPEL) Fira del Teatre al Carrer c) Inventari de la Societat Urbanística Municipal de Tàrrega d’Habitatge Social, SL (SUMTA, SL) d) Inventari de l’Entitat Municipal Descentralitzada del Talladell (EMD del Talladell). Les prestacions objecte del contracte es duran a terme de conformitat amb allò establert en el Plec de prescripcions tècniques.

8.000 €

En evaluacion SER_OBE_2026_0015

El contracte inclou els següents serveis: • SERVEI DE MENTORIES La prestació del servei per a la realització de mentories individualitzades i personalitzades per la transformació digital a empreses del municipi de Lleida. El servei consistirà en la realització d’un total de 500 hores de mentoria a un total de 30 empreses, tal i com s’especifica a la clàusula 3 del plec de prescripcions tècniques i a continuació: • Empreses que no hagin participat en edicions anteriors del programa PITD de l’Ajuntament de Lleida: el servei es realitzarà a un total de 20 empreses i inclourà 20 hores de mentoria a cada empresa. • Empreses que hagin participat en edicions anteriors del programa PITD de l’Ajuntament de Lleida: el servei es realitzarà a un total de 10 empreses i inclourà 10 hores de mentoria a cada empresa. El servei s’adreça exclusivament a la següent tipologia d’empreses: a) sense persones assalariades, b) amb un màxim de 10 persones assalariades (micropimes). • SERVEI D’ASSESSORAMENT (“Consultori digital”) La prestació del servei per a la realització de sessions d’assessorament tecnològic empreses (“Consultori digital”). El servei consistirà en la realització d’un total de 80 hores de sessions d’assessorament (“Consultori digital”). Les sessions d’assessorament tindran una durada estimada d’entre 1 i 2 hores, essent la durada màxima de les sessions de 2 hores, i s’hauran de realitzar un mínim de 40 assistències o sessions, tal i com s’especifica a la clàusula 3 del plec de prescripcions tècniques. El servei s’adreça exclusivament a persones emprenedores i ala següent tipologia d’empreses: a) sense persones assalariades, b) amb un màxim de 50 persones assalariades (petites empreses).

26.100 €

Formalizada 2026/55-2863

Contractació del manteniment i suport del programa informàtic GERAPLI per a la Diputació de Lleida, per procediment Negociat sense publicitat.

54.300 €

En evaluacion SER_OBEA_2026_0011

L’objecte del és la contractació de la renovació dels care pack’s (extensions de garantia) necessaris del fabricant HPE (Hewlett Packard Enterprise) per a tots els productes que conformen la instraestructura on-premise de l’Ajuntament de Lleida. Les màquines sobre les que es contracten els care packs estan especificades en el PPT mitjançant els seus números de sèrie. Certificats HP requerits: • Compute Platinum Partner • Managed Services Partner • Support Services Partner • Customer Success Partner • HPE Data Protection & Disaster Recovery Solutions • HPE Partner Ready Delivery: HPE ProLiant servers.

57.112 €

En evaluacion SUB_OBEA_2026_0003

Aquesta licitació té per objecte la contractació de subministrament d’una eina informàtica de gestió integral de les ajudes per a la cobertura de les necessitats bàsiques (aliments en espècies, targetes moneder/CONVO, programa Bàsico o ajuts en efectiu) per als Serveis Socials Municipals en coordinació amb entitats socials, així com el servei d’implantació, manteniment, formació, actualització i suport. El programari que es requereix, haurà d’oferir-se mitjançant una solució en el núvol en modalitat SaaS (Software as a Service), garantint un control eficient, automatitzat i segur dels processos vinculats a: • la prescripció del recurs a les persones usuàries/famílies, • el repartiment/assignació des de les entitats col·laboradores, • la gestió diària d’estoc i administrativa, • el seguiment de la utilització de recursos per millorar l’eficiència, • la generació de documentació.

18.105 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €