En evaluacion Suministros

L’objecte d’aquesta licitació és la contractació d’una plataforma integral per a la gestió electrònica del cicle complet de contractació pública de l’Ajuntament de Lleida, que doni cobertura funcional, tècnica i normativa a totes les fases del procediment de contractació, incloent: - la planificació i programació de les necessitats contractuals, - la preparació i tramitació administrativa dels expedients, - l’execució i seguiment dels contractes adjudicats, i - la seva integració amb els sistemes corporatius i les plataformes oficials externes.

Expediente: SUB_OBE_2025_0012

Contrato de suministros en evaluación por Ajuntament de Lleida en Lleida. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 3 años. Categoría CPV 48000000.

535.000
Presupuesto base
750.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
48000000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 18:50
Fecha límite
9 feb 2026, 11:00
Duración
3 años

Organismo contratante

Ajuntament de Lleida

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación 9 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 06:23

Mismo sector y zona (48 en Lleida)

Formalizada 2026SUB85

Llicències Comsol

2.095 €

Adjudicada 2273/2026 (bis)

Subministrament i manteniment de llicències de programari Microsoft en base a l'Acord marc de Localret.

6.221 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000245

Gestió del programari ATTASpro amb subministrament de llicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (NS68/26)

54.540 €

Formalizada 2026SUB82

Subministrament de 20 llicències de SPSS AMOS Campus Edition

7.964 €

Formalizada 2026SUB80

Una bossa de consums per a serveis al núvol de Microsoft (Azure)

8.000 €

Adjudicada 2026/89-4169

Subministrament, implantació i suport de la Plataforma d’Automatització de Dades (PAD) per la Diputació de Lleida, incloent la instal·lació, configuració i posada en funcionament de la plataforma, així com els serveis associats de formació, suport tècnic, manteniment i actualització del sistema.

16.850 €

Adjudicada 2450/2026

Subministrament del programari ArcGIS i curs de formació en base a l'Acord marc de Localret

4.350 €

Adjudicada 2026/60-2867

Subministrament d'un conjunt de llicències del programari Fotoware, així com els serveis associats de suport tècnic, per a la gestió d'actius digitals del Patronat de Turisme de la Diputació de Lleida. Els serveis associats inclouen el suport telefònic en horari laboral, la resolució d’incidències, els serveis de consultoria tècnica, així com la instal·lació i actualització de les llicències mitjançant accés remot, amb la finalitat de garantir el correcte funcionament, manteniment i evolució del sistema.

8.891 €

Formalizada 2026/69-3712

Contractació d'un programari com a subministrament que inclou manteniment, actualitzacions i servei de suport (Scipion), per a un màxim de 25 usuaris, accessible via web, que permeti la realització de les tasques de Fiscalització de Requisits Bàsics (FRB) dels expedients en què aquesta fiscalització sigui responsabilitat de l'Àrea d'Intervenció de la Diputació de Lleida , així com les tasques de Control Permanent Previ (CPP) dels expedients el control dels quals sigui responsabilitat de l'Àrea d'Intervenció de la Diputació de Lleida. El contracte inclourà un servei de suport i atenció a usuaris dins de l’horari establert per al servei d'atenció a usuaris (dilluns a dijous de 9.00 hores a 14.45 hores i de 16.00 hores a 18.30 hores i els divendres de 9.00 hores a 14.30 hores). El suport i l'atenció a usuaris es prestarà pels canals següents: telefònic, correu electrònic, videoconferència i assistència remota.

76.400 €

Formalizada 2026SUB75

45 llicències educacionals concurrents del programari ATLAS.ti

6.564 €

Más licitaciones de Ajuntament de Lleida

Abierta SER_OBEA_2026_0014

SERVEI DE MANTENIMENT I CONSERVACIÓ DE LES BASSES NATURALITZADES DE SANTA CECILIA, LES GRANOTES, SEU VELLA I PARC DE L’AIGUA (EXP. SER_OBEA_2026_0014)

46.974 €

Abierta SER_OBEA_2026_0014

La prestació del servei de manteniment i conservació de les basses de: - Santa Cecilia: En el Parc de Santa Cecilia, al nord del Turó de la Seu Vella, per sobre del C/ Camp de Mart. - Seu Vella: En el costat oest del turó de la Seu Vella, per sobre del carrer Darrera Sant Martí. - Les Granotes: Bassa ubicada als Caps Elisis, entre la Font de la Sirena i els Xalet dels Camps Elisis. - Parc de l’Aigua, al costat del C/ Enginyer Santi Companys num 46 i al costat de les instal·lacions de la Brigada de Jardineria. Les actuacions a realitzar consisteixen en: - Control de les algues filamentoses - Manteniment de la vegetació - Reposició de plantació - Manteniment anual de llots i matèria orgànica de fons. - Control de l’aigua

14.038 €

Abierta SER_OBEA_2026_0012_

SERVEIS D'EMBALATGE I DESEMBALATGE, TRANSPORT DE CONCENTRACIÓ I DE DISPERSIÓ, I GESTIÓ DE CORREUS DE L'EXPOSICIÓ CLUB49.LA MODERNITAT VIGILADA (1949-1970) DEL MORERA (SER_OBEA_2026_0012)

43.697 €

Abierta SER_OBE_2026_0015

SERVEIS PER A LA REALITZACIÓ DE MENTORIES PERSONALITZADES I L’EXECUCIÓ D’UN SERVEI DE “CONSULTORI DIGITAL” PER A LA TRANSFORMACIÓ DIGITAL A EMPRESES DEL MUNICIPI DE LLEIDA (Exp. SER_OBE_2026_0015)

28.710 €

Abierta SUB_OBE_2026_0019

CONTRACTE MIXT DEL SUBMINISTRAMENT DE SISTEMES I EQUIPS DE SO I IL.LUMINACIÓ I SERVEIS AUDIOVISUALS I SERVEIS DE PERSONAL TÈCNIC, PER A LA PROGRAMACIO D’ARTS ESCÈNIQUES DEL TEATRE MUNICIPAL DE L’ESCORXADOR DE L’AJUNTAMENT DE LLEIDA. (SUB_OBE_2026_0019)

119.008 €