Licitació Servei socorrisme, cursets natació i recepció i consergeria Piscina Municipal la Bisbal d'Empordà

Expediente: 2025/000002/1408 (X2025000474)

Licitació del contracte dels serveis destinats al funcionament de la piscina municipal d’estiu de la Bisbal d’Empordà: Socorrisme, monitoratge i recepció i consergeria.

96.223
Presupuesto base
68.952
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Bisbal d'Empordà, la, Girona (Cataluña)
Publicación
8 may 2025, 11:38

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 may 2025
Anuncio de Pliegos 8 may 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:16

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal d'Empordà

En la misma provincia (Girona)