Abierta Sin plazo publicado Suministros

Licitació pel subministrament de contenidors metàl•lics de càrrega bilateral amb fixació seta F-90

Expediente: X2026002606

L’objecte del contracte és el subministrament dels següents contenidors nous per a la recollida de les fraccions de vidre, envasos lleugers, paper i cartró mitjançant càrrega bilateral automatitzada monooperador.

448.576
Presupuesto base
448.576
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Bisbal d'Empordà, la, Girona (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 13:32
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10

Más licitaciones de Ajuntament de la Bisbal d'Empordà

En la misma provincia (Girona)