Abierta Sin plazo publicado Servicios

LICITACIO DEL SERVEI DE PREVENCIO DE RISCOS LABORALS I VIGILANCIA SALUT

Expediente: X2026002694

La prestació del servei de prevenció aliè per al desenvolupament de les activitats preventives en matèria de riscos laborals corresponents a les especialitats de seguretat en el treball, higiene industrial, ergonomia i psicosociologia aplicada així com de vigilància de la salut de l’Ajuntament d’Hostalric

54.802
Presupuesto base
54.802
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Hostalric, Girona (Cataluña)
Publicación
2 sep 2026, 16:46
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament d'Hostalric

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 sep 2026
Anuncio de Pliegos 2 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament d'Hostalric

En la misma provincia (Girona)