Abierta Sin plazo publicado Servicios

LICITACIO DEL SERVEI DE NETEJA DELS EDIFICIS I INSTAL·LACIONS DE L'ESCOLA MARE DE DEU DELS SOCORS I DE LA LLAR D'INFANTS EL PATUFET

Expediente: X2026002377

Prestació del servei de neteja dels espais, edificis i equipaments de l’escola Mare de Déu dels Socors i de la llar d’infants El Patufet, del municipi d’Hostalric

122.644
Presupuesto base
122.644
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Hostalric, Girona (Cataluña)
Publicación
3 sep 2026, 19:00
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament d'Hostalric

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 sep 2026
Anuncio de Pliegos 3 sep 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament d'Hostalric

En la misma provincia (Girona)